Mitas E08 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Mitas E08

Mitas
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Mitas E08

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

4.41/6

Mitas E08 to rozwiązanie letnie na warunki terenowe i asfaltowe, przed którymi stają kierowcy motocyklów crossowych i enduro. Model ten został zaprojektowany z dbałością o bezpieczeństwo i wysoką przyczepność zarówno podczas deszczowych, jak i upalnych dni lata. W ten sposób każdy przejazd jest przyjemnością, do której chcesz wracać.

Czeski producent postawił tutaj na autorską rzeźbę bieżnika, która charakteryzuje się sprawnie działającym systemem drenażu. Tworzą je odpowiednio ułożone rowki, które szybko odprowadzają nadmiar wody, błota i innych zanieczyszczeń, dzięki czemu nie musisz martwić się o wpływ akwaplanacji na stabilność podróży. Jednocześnie nie zapomniano tutaj o wzmocnieniu zewnętrznej części opony, dzięki czemu zapewniono wysoki poziom stabilności i możliwość agresywnych manewrów.

Inżynierowie czeskiej marki postarali się o bardzo wytrzymałą mieszankę gumową, która została wzbogacona o cząsteczki krzemionki. W ten sposób przecięcia, odkształcenia i inne pomniejsze uszkodzenia mechaniczne zostały zażegnane, a Ty możesz cieszyć się bezpieczeństwem podróży. Wszystko to łączy się z długimi przebiegami, które zostały zagwarantowane przez powolny sposób zużywania się bieżnika. Czyni to model Mitas E08 opcją na długi czas.

Marka Mitas doskonale zdaje sobie również sprawę z potrzeb ekonomicznych swoich kierowców. Właśnie dlatego postarała się, aby cała konstrukcja posiadała obniżone opory toczenia, które wpływają na zredukowanie ilości spalanego paliwa, dzięki czemu z łatwością zaoszczędzisz. 

Dostępne rozmiary opon Mitas E08

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.