Mitas E10 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Mitas E10

Mitas
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Mitas E10

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Mitas E10 to opona motocyklowa, której przeznaczeniem jest użytek w rozwiązaniach typu enduro, gdzie off-road'owe możliwości są najważniejszym aspektem. Model ten został zaprojektowany tak, aby sprawnie radził sobie nawet na ekstremalnie trudnych nawierzchniach i przy kapryśnej pogodzie. Dobre osiągi otoczone zostały tutaj komfortem i bezpieczeństwem na każdym kilometrze

Czeski producent postawił tutaj na nowoczesną mieszankę gumową, której główną charakterystyką jest jej wytrzymałość. Dla kierowcy oznacza to mniejszą możliwość przebić, przecięć i odkształceń, co wiąże się również z redukcją szybkości ścierania się bieżnika. W ten sposób możesz cieszyć się wysokimi możliwości jezdnymi przez długi czas. 

Cała konstrukcja zachowuje tutaj odpowiednią lekkość, co pozwoliło na zredukowanie oporów toczenia. W ten sposób udało się zmniejszyć ilość spalanego paliwa, co bezpośrednio wpływa na możliwość oszczędności. Przy długich podróżach motocyklami typu enduro jest to niezwykle ważny aspekt, który pozwala na brak zmartwień o koszty przejazdu. Jednocześnie wpływa to pozytywnie na środowisko naturalne, do którego dostaje się mniej zanieczyszczeń.

Marka Mitas postawiła tutaj na nowoczesną rzeźbę bieżnika, której odpowiednio ułożone rowki sprawiają, że woda i zanieczyszczenia nie są powodem utraty przyczepności. Akwaplanacja zostaje w dużej mierze zażegnana poprzez sprawny system drenażu, przez co każdy zakręt jest pod Twoją kontrolą. Wszystko to czyni Mitas E10 ciekawym modelem letnim dla off-road'owch kierowców.

Dostępne rozmiary opon Mitas E10

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.