Mitas Touring Force SC | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Mitas Touring Force SC

Mitas
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Mitas Touring Force SC

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Mitas Touring Force SC to nowoczesne rozwiązanie letnie dla każdego kierowcy skuterów miejskich, który pragnie sprawnie poruszać się po każdej uliczce. Model ten zapewni dobre osiągi, które będą otoczone wysokim poziomem bezpieczeństwa i komfortu prowadzenia. Wszystko to dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, które przełożyły się na optymalne możliwości jezdne. 

Czeski producent postawił tutaj na specjalistyczną, autorską mieszankę gumową, która została wzbogacona o cząsteczki krzemionki. W ten sposób udało się uzyskać stosunkowo wysoką odporność na wysokie temperatury, o które łatwo na asfaltowych, letnich drogach. Efektem tego jest mniejsze prawdopodobieństwo uszkodzeń mechanicznych, jak i zbyt szybkiego ścierania się bieżnika. Łączy się to bezpośrednio z długimi przebiegami.

Model ten został wyposażony w bardzo funkcjonalny bieżnik, który radzi sobie zarówno podczas deszczowych, jak i upalnych dni lata. Odpowiednio zaprojektowane rowki sprawnie radzą sobie z drenażem, odprowadzając wodę i zanieczyszczenia. W ten sposób zminimalizowano wpływ akwaplanacji na jakość i stabilność prowadzenia, przez co możesz cieszyć się bezpieczeństwem na każdym kilometrze trasy.

Opona ta jest przeznaczona głównie do miejskich potyczek z drogami, co sprawia, że ekonomia użytkowania była tutaj priorytetem czeskiej marki. Udało się obniżyć opory toczenia, które bezpośrednio przełożyły się na zmniejszoną ilość spalanego paliwa. Ta zaleta łączy się również z ekologicznym atutem, którym jest redukcja emisji dwutlenku węgla do atmosfery.

Popularne rozmiary opon Mitas Touring Force SC

Dostępne rozmiary opon Mitas Touring Force SC

10 cali

Pokaż ofertę

12 cali

Pokaż ofertę

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.