Mitas C-04 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Mitas C-04

Mitas
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Mitas C-04

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

4.22/6

Mitas C-04 to super nowoczesna opona motocyklowa zbudowana na potrzeby terenowej ostrej jazdy. Jest to produkt charakteryzujący się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny.

Producent podaje, że najlepszym środowiskiem dla tego ogumienia jest teren błotnisty lub sypki. Idealnie sprawdza się zatem na miękkich i pośrednich podłożach. Pięknie na nich pracuje, wykorzystując swoje ogromne możliwości.

Bieżnik został opracowany w taki sposób, żeby zapewnić maksymalną trakcję w grząskim terenie i jednocześnie nie zaklejać się lepkim błotem. Mają w tym pomagać dość duże przerwy pomiędzy kostkami bieżnika. Także liczne nacięcia i lamele na kostce sprawiają, że motocykl znacznie przyśpiesza i z łatwością wychodzi z ciężkiego terenu.

Jednoślady klasy cross czy enduro zachowują się niezwykle przewidywalnie dzięki zastosowanym technologiom. To sprężystość gumy, na którą składają się komponenty najwyższej jakości, sprawia, że mieszanka pozwala wyczyniać niesamowite rzeczy na piekielnie trudnych bezdrożach.

Popularne rozmiary opon Mitas C-04

Dostępne rozmiary opon Mitas C-04

18 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.