Mitas H01 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Mitas H01

Mitas
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Mitas H01

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

3.00/6

Mitas H01 opracowano na potrzeby właścicieli starych i klasycznych motocykli. To opona motocyklowa dedykowana dla starszych egzemplarzy jednośladów. 

Właściwości tego ogumienia świetnie sprawdzają się w zróżnicowanych warunkach. Ta uniwersalna opona sprawia, że motocykl turystyczny potrafi poruszać się po większości dróg. 

Bieżnik został zbudowany niczym w starych modelach opon. To zygzakowaty wzór, który ciągnie się przez całą oponę. Swoim wyglądem pięknie komponuje się w świeżo wyremontowanych klasykach.

Choć z prezencji model H01 przypomina starsze ogumienie, to jego budowa jest nowoczesna i wykorzystuje wszystkie najnowsze zdobycze techniki. Dzięki temu rozwiązaniu guma ta dostała pełną homologację na drogi publiczne. Także bezpieczeństwo zostało w pełni zachowane.

Manewrowanie na mokrej nawierzchni motocyklem wyposażonym w Mitas H01 nie sprawia trudności. Przy łagodnym skręcaniu opony zachowują dobrą przyczepność. Odpowiada za to specjalna mieszanka, która dzięki elastomerom uzyskała sprężystość i odpowiednią miękkość.

Popularne rozmiary opon Mitas H01

Dostępne rozmiary opon Mitas H01

Inne rozmiary

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.