Mitas MC 2 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Mitas MC 2

Mitas
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Mitas MC 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Mitas MC 2 to letnie ogumienie przeznaczone do użytku w motorowerach, których kierowcy doceniają bezpieczeństwo i komfort poruszania się po miejskiej dżungli. Model ten zaprojektowano tak, aby radził sobie równie dobrze podczas upalnych, jak i deszczowych dni letniego okresu.

Podstawą całej konstrukcji została autorska mieszanka gumowa czeskiego producenta, która odznacza się lekkością i wytrzymałością. Pierwsza z cech odpowiada za niskie opory toczenia, co przekłada się na możliwość oszczędności na paliwie. Druga z cech jest podstawą wysokiej odporności na pomniejsze uszkodzenia mechaniczne, a w tym przecięcia i przebicia, o które tak łatwo na miejskich drogach.

Model ten został wyposażony w nowoczesny bieżnik, którego struktura zapewnia przyczepność niezależnie od kaprysów pogody. Odpowiednio dobrane bloki i rowki sprawnie radzą sobie z nadmiarem wody i zanieczyszczeń, dbając o przyczepność podczas deszczowych dni. Jednocześnie wzmocniono karkas i zastosowano odpowiedni profil, co przełożyło się na możliwość dynamicznych manewrów.

Popularne rozmiary opon Mitas MC 2

Dostępne rozmiary opon Mitas MC 2

Inne rozmiary

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.