Mitas E07+ | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Mitas E07+

Mitas
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Mitas E07+

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Mitas E07+ to nowoczesne rozwiązanie całoroczne dla kierowców motocyklów crossowych i enduro, którzy doceniają możliwość dobrych osiągów w pełnym komforcie i bezpieczeństwie prowadzenia. Połączenie odpowiedniej mieszanki gumowej i stabilności, którą zapewnia specjalistyczny bieżnik, pozwoliło na otrzymanie opony zapraszającej do podróży.

Podstawą całej konstrukcji jest tutaj krzemionkowa mieszanka gumowa, która odznacza się swoim wysokim poziomem wytrzymałości, a zarazem lekkością. Pierwsza cecha jest kluczem do wyższej odporności na odkształcenia, przecięcia i inne uszkodzenia mechaniczne, o które łatwo na trudnych terenach, a nawet i asfaltowych drogach. Jednocześnie wpływa to na zmniejszenie szybkości ścierania się bieżnika, którego nienaruszona struktura pozwala na bezpieczeństwo i komfort prowadzenia na każdym kilometrze.

Sam bieżnik został tutaj opracowany z myślą o sprawnym odprowadzaniu wody, śniegu i innych zanieczyszczeń. W ten sposób zredukowano wpływ snow- i aquaplaningu na sprawne poruszanie się po terenie. Odpowiednio ułożone rowki tworzą świetny system drenażu, jednocześnie dbając o stabilność całej konstrukcji, dzięki czemu możesz cieszyć się możliwością wysokich osiągów i agresywnych manewrów na zakrętach.

Jak zawsze, czeska marka nie zapomniała również i tutaj o dbałości o komfort ekonomiczny swoich kierowców. Udało się zmniejszyć opory toczenia, co przełożyło się na redukcję spalanego paliwa. W ten sposób zaoszczędzisz na kosztach eksploatacji, jednocześnie wpływając pozytywnie na środowisko naturalne.

Popularne rozmiary opon Mitas E07+

Dostępne rozmiary opon Mitas E07+

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.