Mitas Terra Force-EF | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Mitas Terra Force-EF

Mitas
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Mitas Terra Force-EF

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Mitas Terra Force-EF to nowoczesne rozwiązanie przeznaczone do motocykli terenowych. Model ten został opracowany we współpracy z czołowymi zawodnikami występującymi w wyścigach enduro. W ten sposób masz pewność wysokich możliwości, które przekładają się w na prędkość, komfort i bezpieczeństwo na każdym kilometrze przejazdu.

Czeski producent postawił tutaj na nowoczesną rzeźbę bieżnika, której zadaniem jest radzenie sobie nawet w ekstremalnych warunkach terenowych. Odpowiednio ułożone klocki opony i ich połączenie z funkcjonalnymi rowkami sprawiły, że woda i zanieczyszczenia zostają sprawnie usunięte spod ogumienia, co przekłada się na zwiększenie przyczepności. Takie rozwiązanie jest podstawą odpowiedniej kontroli nad pojazdem, a zatem również i bezpieczeństwa. 

Cała konstrukcja została stworzona na podstawie innowacyjnej mieszanki gumowej z dużą zawartością krzemionki, co przełożyło się na wysoki poziom wytrzymałości opony. Jest ona wysoce odporna na przecięcia i pomniejsze uszkodzenia mechaniczne, idealnie nadając się nawet na kamieniste nawierzchnie. Wysoka wytrzymałość łączy się tutaj z powolnym zużywaniem się bieżnika, przez co całość zachowuje swoją sprawność przez długi czas.

Jazda po trudnych terenach nie musi łączyć się z wykorzystywaniem nadmiernej ilości paliwa. Czeski producent postarał się tutaj o obniżenie oporów toczenia, co przełożyło się na komfort ekonomiczny. To, jak i inne zalety Mitas Terra Force-EF, sprawiają, że jest to bardzo ciekawy wybór dla każdego profesjonalisty.

Popularne rozmiary opon Mitas Terra Force-EF

Dostępne rozmiary opon Mitas Terra Force-EF

18 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.