Mitas Custom Force | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Mitas Custom Force

Mitas
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Mitas Custom Force

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Mitas Custom Force to wysokiej jakości opona motocyklowa przeznaczona do jazdy turystycznej. Zawarta w niej mieszanka gumy stanowi zapewnienie bardzo dobrej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne. Wzmocniony karkas opony pozwala na osiąganie dużych prędkości niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Opisywany model zda egzamin zarówno na suchej, jak i na mokrej nawierzchni.

Ogumienie Mitas Custom Force zapewnia wysoki komfort jazdy podczas krótkich i długich podróży. Pozwala na dobrą kontrole nad pojazdem nawet z pasażerem i ciężkim bagażem. Opona skutecznie skraca drogę hamowania, również na wilgotnej nawierzchni. Wzór jej bieżnika pozwala na skuteczne odprowadzanie wody.

Opona Mitas Custom Force to doskonały przykład dobrego stosunku ceny do jakości. Opisywany model przeszedł wiele intensywnych testów, które potwierdzają jego solidność. Mitas to firma ceniona wśród producentów różnego rodzaju pojazdów, a ich produkty stanowią tańszą alternatywę dla wyrobów potentatów na rynku opon.

Popularne rozmiary opon Mitas Custom Force

Dostępne rozmiary opon Mitas Custom Force

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.