Mitas C-16 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Mitas C-16

Mitas
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Mitas C-16

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

3.78/6

Mitas C-16 to rozwiązanie letnie przeznaczone do użytku w motocyklach cross i enduro, których kierowcy cenią sobie długie przebiegi i sprawne odprowadzanie zanieczyszczeń. Model ten zaprojektowany został z myślą o twardych, średnio twardych i kamienistych nawierzchniach, zawsze zapewniając dobry poziom przyczepności. 

Za wytrzymałość tej konstrukcji odpowiada nowoczesna mieszanka gumowa, która jest wysoce odporna na pomniejsze uszkodzenia mechaniczne, a w tym przebicia i odkształcenia. Ta sama cecha pozwoliła na zmniejszenie szybkości ścierania się bieżnika, co przekłada się bezpośrednio na możliwość użytkowania opony przez długi czas. 

Model ten został wyposażony w blokowy bieżnik, który świetnie radzi sobie zarówno na suchych, jak i mokrych trasach. Podczas deszczowych dni sprawnie odprowadza wodę i zanieczyszczenia, przez co możesz zachować odpowiedni poziom trakcji. Wzmocniony karkas i dobre wyprofilowanie wpłynęło na możliwość agresywnych i dynamicznych manewrów, które kocha każdy motocyklista.

Popularne rozmiary opon Mitas C-16

Dostępne rozmiary opon Mitas C-16

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.