Mitas E07 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Mitas E07

Mitas
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Mitas E07

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

3.89/6

Mitas E07 to rozwiązanie całoroczne, które przeznaczone zostało do użytku w motocyklach crossowych i enduro. Jest to model zaprojektowany z myślą o kierowcach, którzy pragną połączenia odpowiednich osiągów i bezpieczeństwa zarówno na szosie, jak i terenach off-road'owych. Udało się to osiągnąć poprzez połączenie dobrze zaprojektowanej mieszanki gumowej z solidnym bieżnikiem. 

Model ten gwarantuje przyjemność z prowadzenia, będąc stworzonym z krzemionkowej mieszanki gumowej, która sprawnie radzi sobie zarówno z niskimi, jak i wysokimi temperaturami. Niezależnie od pogody, zachowuje ona odpowiedni poziom elastyczności, co wpływa na wysoką wytrzymałość całej konstrukcji. W ten sposób nie musisz martwić się o odkształcenia, przecięcia i inne pomniejsze uszkodzenia mechaniczne. Wszystko to zwieńczone zostało powolnym zużyciem się bieżnika, co zapewnia pełnię możliwości opony przez długi czas.

Czeska marka postawiła tutaj na lekkość całej konstrukcji, co pozwoliło na obniżenie oporów toczenia. W ten sposób pojazd nie potrzebuje tak dużej ilości energii, aby uzyskać podobne rezultaty. Dzięki temu możesz zaoszczędzić na paliwie, za co podziękuje Ci również środowisko naturalne, do którego dostanie się mniejsza ilość spalin.

Całość zwieńczona została bardzo ciekawą konstrukcją bieżnika, którego odpowiednio ułożone rowki sprawnie radzą sobie z nadmiarem wody i śniegu, redukując wpływ akwaplanacji na stabilność prowadzenia. Wszystko to poprawia przyczepność pojazdu, wpływając pozytywnie na osiągi i możliwość dynamicznych manewrów.

Dostępne rozmiary opon Mitas E07

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.