Mitas Terra Force-EH | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Mitas Terra Force-EH

Mitas
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Mitas Terra Force-EH

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Mitas Terra Force-EH to opona przeznaczona do motocykli typu enduro. Stanowi wybór wielu profesjonalnych zawodników startujących w tego typu zawodach. Opisywane ogumienie sprawdzi się na wielu nieutwardzanych nawierzchniach. Mogą to być kamieni, błoto, piasek lub leśna ścieżka. Opona została stworzona z lekkiej mieszanki gumy, która zapewnia dobrą przyczepność niezależnie od panujących warunków atmosferycznych.

Ogumienie Mitas Terra Force-EH nie posiada homologacji i może być stosowane poza oficjalnymi drogami. Opona posiada dodatkowe wzmocnienia po bokach, które gwarantują wzmocnioną ochronę przez uszkodzeniami mechanicznymi. Ma też skuteczny wpływ na skracanie drogi hamowania. Opona pasuje do motocykli z felgami o rozmiarach 18" i 21".

Opona Mitas Terra Force-EH pozwala na bezpieczne pokonywanie stromych skalistych podjazdów. Została stworzona przy udziale uczestników rajdów enduro i jest wybierana przez wielu z nich. W zależności od rozmiaru może być stosowana zarówno z przodu, jak i z tyłu pojazdu.

Popularne rozmiary opon Mitas Terra Force-EH

Dostępne rozmiary opon Mitas Terra Force-EH

18 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.