Continental VancoFourSeason 2

Continental
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Continental VancoFourSeason 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Continental VancoFourSeason 2 to opona klasy premium, w której zostały zastosowane materiały najwyższej jakości, aby zapewnić świetną wydajność i parametry. Jak sama nazwa wskazuje, jest to model całoroczny, który sprawdzi się w samochodach dostawczych zarówno latem, jak i zimą.

Jest to kolejna wersja opon z serii, która zdobyła dużą popularność wśród kierowców. Dużą część tych możliwości została osiągnięta przez specjalistyczną konstrukcję bieżnika, który zapewnia bezpieczeństwo i komfort jazdy nawet po najtrudniejszych nawierzchniach. Bloki bieżnika, jak i jego klocki, zostały pokryte lamelami w kształcie zygzaków, które odpowiadają za przyczepność zarówno na suchej, jak i mokrej drodze.

Warto też powiedzieć o kanałach obwodowych, które mają swoje połączenia z rowkami bocznymi – zapewniają one dobre odprowadzanie wody, co minimalizuje możliwość poślizgu nawet podczas jazdy po ośnieżonej i ubłoconej nawierzchni. Zastosowanie mocnych żeber obwodowych zapewnia świetną kontrolę nad pojazdem, szczególnie z pomocą solidnych boków w strefie barkowej.

Dzięki zastosowaniu płaskiego konturu opasania w modelu VancoFourSeason 2 firma Continental zapewniła dużą powierzchnię styczną z drogą. Oznacza to, że opony bardzo dobrze trzymają się powierzchni, co jednocześnie ma wpływ na zmniejszenie zużycia paliwa. Jest to szczególnie ważne w przypadku opon całorocznych, gdyż kierowcy wybierają je właśnie po to, aby zaoszczędzić.

Bieżnik w tym modelu zużywa się równomiernie, co sprawia, że zwiększa się jego żywotność. Jest to opona, która nada się zarówno do samochodów dostawczych, jak i minibusów pozwalając na zachowanie bezpieczeństwa i komfortu w trasie.

Testy opony całorocznej Continental VancoFourSeason 2

Na chwilę obecną nie ma dostępnych danych z testów porównawczych tego modelu. Nie zmienia to jednak faktu, że kierowcy kupują ten model, wiedząc, że firma Continental zawsze tworzy opony najwyższej jakości. Użytkownicy chwalą je głównie za dobrą przyczepność na wodzie i śniegu oraz za komfort akustyczny, który zapewnia ich cicha praca.

Dostępne rozmiary opon Continental VancoFourSeason 2

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.