Opony całoroczne Continental

Continental
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
całoroczne opony
Continental

Szerokość

Profil

Średnica

Opony całoroczne Continental czy warto? 

Opony całoroczne niemieckiego koncernu Continental cieszą się coraz większym entuzjazmem wśród kierowców. Niemieccy konstruktorzy oferują wiele zaawansowanych technologii opon wielosezonowych, których zadaniem jest poradzić sobie w każdych warunkach pogodowych.

Pisząc o oponach całorocznych Continental, warto wspomnieć o najpopularniejszej serii AllSeasonContact. Jest to świetne ogumienie, które jest niezwykle uniwersalne. Continental AllSeasonContact przeznaczone są do samochodów osobowych, SUV-ów oraz samochodów z napędem na cztery koła. 

Producent klasy premium zdradził, że opony produkowane są ze specjalnej mieszanki, której celem jest zachowanie optymalnych właściwości jezdnych zarówno na suchej jezdni, jak i na ośnieżonych, obłoconych drogach.

Co ciekawe, wspomniane opony całoroczne Continental możesz znaleźć w kilku wariantach, co pozwoli Ci dopasować ogumienie do swoich potrzeb. Mowa o różnym indeksie prędkości – w tym warto odnotować, że opony całoroczne Continental posiadają indeks przystosowany do jazdy z pełnym obciążeniem, czyli prędkością 300 km/h! 

Opony całoroczne Continental to sprawdzona marka

Ogumienie całoroczne Continental to opony, które są coraz bardziej popularne u użytkowników poruszających się po mieście. Dostrzegamy wzrostowy trend na ogumienie przeznaczone na cały rok, co kilka lat temu nie było tak klarowne. Z rozwiązania korzystają też kierowcy, którzy poszukują opon na cały rok, udający się w dalekie trasy. 

Opony wielosezonowe Continental świetnie sprawdzą się na drogach pokrytych błotem, śniegiem, w lekkim terenie, na mokrej nawierzchni, niezależnie od temperatury za oknem. Takie rozwiązanie niezwykle cenią sobie właściciele samochodów osobowych, którzy postawili na opony całoroczne koncernu Continental. 

Ogumienie z przeznaczeniem na cały rok szczególnie polecamy właścicielom lekkich pojazdów, którzy stawiają na komfort poruszania.

Opony wielosezonowe Continental gwarantują bezpieczeństwo i przyczepność przez cały rok. A co warte uwagi, zbliżają się w swoim poziomie do opon sezonowych, co jeszcze kilka lat temu było nie do pomyślenia.

Testy opon całorocznych Continental 

Testy opon wskazują jasno – opony całoroczne niemieckiego koncernu, powoli nawiązują tempem zużycia do klasycznych sezonówek. Jednak warto pamiętać, że używając opon całorocznych nie zmienia się ich okresowo i nie składuje, co wpływa na krótsze użytkowanie niż opony letnie i zimowe. 

W testach Auto Bild brała udział opona, która produkowana jest w Czechach – AllSeasonContact. Model oceniono na „6” – oceniono, że najlepiej radzi sobie z pokrywą śniegu. Co więcej, na naszą uwagę zasługuje też jego wysoka wytrzymałość na zużycie i niezła cena.

Opona zwraca uwagę swoją dokładnością w czasie jazdy, a także odpornością na aquaplaning. Jej kolejnym walorem jest ekonomiczność związane z małym zużyciem paliwa, a to efekt niskich oporów toczenia.

Zobacz naszą najnowszą propozycję wielosezonówek niemieckiej marki i sprawdź popularne modele. Zwróć uwagę na rozmiar opony, indeks prędkości i nośności. Postaw na opony Continental!

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.