Continental VanContact A/S

Continental
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Continental VanContact A/S

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Continental VanContact A/S to opona całoroczna należąca do segmentu premium, która została zaprojektowana z myślą o samochodach dostawczych, które potrzebują od ogumienia wysokiej odporności i wydajności. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu producent zadbał o potrzeby nawet najbardziej wymagających kierowców.

Zastosowano tutaj bieżnik wyposażony w trzy podłużne rowki na obwodzie opony, które sprawnie i szybko odprowadzają wodę, zanim dostanie się ona pod czoło konstrukcji. Jest to klucz do zachowania bezpieczeństwa na trasie poprzez zredukowanie prawdopodobieństwa wpadnięcia w poślizg. 

Z racji na przeznaczenie, niemiecki koncern Continental postanowił postawić na innowacyjną mieszankę gumową, dzięki której powstała bardzo wytrzymała opona, jaką jest VanContact A/S. Niezależnie od temperatury, model ten zawsze zachowuje optymalną elastyczność, co zmniejsza ryzyko możliwości uszkodzeń mechanicznych, a w tym zbyt szybkiego ścierania się bieżnika.

Producent nie zapomniał jednocześnie o obniżeniu oporów toczenia, co łączy się ze zredukowaniem ilości spalanego paliwa, a więc i kosztów eksploatacyjnych. 

Popularne rozmiary opon Continental VanContact A/S

Dostępne rozmiary opon Continental VanContact A/S

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.