Continental AllSeasonContact 2

Continental
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Continental AllSeasonContact 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Continental AllSeasonContact 2 to wysokiej jakości opona całoroczna z klasy premium. Przeznaczona jest dla kierowców, którzy poszukują niezawodności, poczucia bezpieczeństwa oraz pełnych osiągów opon najwyższej klasy. 

Rzeźba bieżnika Continental AllSeasonContact 2 została ulepszona w stosunku do poprzedniej generacji, tak by doznania i komfort jazdy były jeszcze lepsze. 

Warto wiedzieć, że w ofercie dostępne są również warianty wzmocnione oraz wyposażone w technologię ContiSeal™. 

ContiSeal™ to technologia, dzięki której niespodziewane przebicie opony nie skończy się większym problemem. Według producenta opony, technologia ContiSeal™ uszczelnia 80% przebić opon, dzięki czemu nie musisz zmieniać opony, wzywać pomocy ani czekać na pomoc drogową

Ponadto, w AllSeasonContact 2 zastosowano innowacyjną technologię ChiliBlend, która wpływa na bardzo dobrą elastyczność ogumienia. Dodatkowo, lepiej przystosowuje się do różnorodnych nawierzchni i temperatur, co umożliwia poczucie większego komfortu podczas pokonywania długich tras.

AllSeasonContact 2 to doskonale dopracowana konstrukcja ściany bocznej oraz specjalnie dobrana głębokość bieżnika. Dzięki temu opony mają pozytywny wpływ na redukcję emisji CO2 i pomagają zaoszczędzić więcej paliwa.

Testy opon Continental AllSeasonContact 2

Podczas prezentacji modelu Continental AllSeasonContact 2 prasie, Continental dał dziennikarzom możliwość wypróbowania udoskonalonego pod każdym względem modelu. 

Testy zostały przeprowadzone w różnorodnych warunkach. Na nawierzchniach mokrych czy suchych, po drogach publicznych, górskich, kamienistych czy krętych oraz w różnych modelach miejskich, sportowych aut - także tych elektrycznych.  

Producent gwarantuje zwiększenie uzyskiwanych przebiegów o średnio 15% oraz niższe opory toczenia o 6% w porównaniu do poprzednika. 

Osoby, które otrzymały możliwość testowania opon całorocznych Continental AllSeasonContact 2 na własnej skórze, zwróciły szczególnie uwagę na lepsze prowadzenie na suchej nawierzchni oraz znacznie skróconą drogę hamowania nawet w bardziej wymagających warunkach. Co również zostało odnotowane to wysoki komfort jazdy. 

Kierunkowy bieżnik opony Continental AllSeasonContact 2

Najistotniejszą oraz najbardziej zauważalną zaletą kierunkowej konstrukcji bieżnika w oponie wielosezonowej Continental AllSeasonContact 2 jest niezwykle skuteczne odprowadzanie wody. Sukces ten został uzyskany dzięki nowej, ulepszonej konstrukcji osnowy opony, jak i zmienionej mieszance gumowej. 

Z kolei wzór bieżnika, opracowany przez ekspertów inżynierii ze świata oponiarskiego, został zaprojektowany na kształt litery V z klockami na kształt litery C. Dzięki takiemu rozwiązaniu, opona Continental AllSeasonContact 2 skutecznie pozbywa się wody z nawierzchni oraz umożliwia precyzyjne i bezpieczne prowadzenie w różnych warunkach na długi czas. 

Continental AllSeasonContact 2 to opona, która zawiera różnorodne rozwiązania opracowane przez firmę. Warto też dodać, że w składzie tego modelu znajdują się plastyfikatory, które poprawiają tłumienie drgań, oraz polimery, które zapewniają lepszą przyczepność do nawierzchni, skracając drogę hamowania nawet w gorące letnie dni. Dodatkowo, nowe elastomery mają za zadanie zmniejszyć zużycie bieżnika, co przekłada się na dłuższą żywotność opon.

Dlaczego warto zdecydować się na opony Continental AllSeasonContact 2

Wybierając ogumienie niemieckiego producenta, można mieć pewność, że jakość będzie kluczowym elementem tego produktu. Continental AllSeasonContact 2 to model z najwyższej klasy, który zapewnia szczytową jakość materiałów, co przekłada się na jego możliwości zarówno latem, jak i zimą.

Kierowcy, którzy szukają opon zapewniających pełne bezpieczeństwo, jak i doskonały komfort jazdy, powinni szczególnie zwrócić uwagę na ten model od Continental. 

AllSeasonContact 2 poradzi sobie doskonale w zmiennych warunkach pogodowych. Budowa i skład ogumienia zostały zaprojektowane w taki sposób, by zmierzyć się z deszczem, śniegiem czy nagrzaną od słońca powierzchnią.

Dostępne rozmiary opon Continental AllSeasonContact 2

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.