Continental VanContact Camper

Continental
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Continental VanContact Camper

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Continental VanContact Camper to opona całoroczna, która ma za zadanie sprawdzić się w każdych warunkach pogodowych, na które może natknąć się kierowca samochodu dostawczego.

Jak na niemiecki koncern Continental przystało, jest to opona klasy premium, która odznacza się wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości, które umożliwiają zaimplementowanie najnowszych technologii.

Jak sprawić, aby opona sprawdzała się świetnie w każdych warunkach? Na pewno nie można zapomnieć o asymetrycznym bieżniku, który od lat sprawdza się najlepiej w całorocznych rozwiązaniach.

Pozwala on na przejeżdżanie długich tras, które mogą przynieść ze sobą różne warunki pogodowe – śnieg, deszcz, błoto, a nawet i gorący, wysuszony asfalt. Asymetryczny bieżnik ma zapewnić pełną kontrolę nad pojazdem w każdym z tych przypadków, a model VanContact Camper spełnia te wymagania.

Bieżnik został zaprojektowany tak, aby jego liczne rowki odprowadzały wodę na tyle szybko, aby zapobiec możliwości poślizgu. Bezpośrednio z tego wynika dobra przyczepność do powierzchni, która wraz z odpowiednim rozłożeniem nacisku, zwiększa powierzchnię opony, która przylega do nawierzchni.

Sprawia to, że dużo łatwiej o pełnię kontroli nad pojazdem, która jest tak konieczna na drodze. Jednak to nie wszystko – odpowiednia przyczepność zmniejsza też zużycie paliwa, co pozwala na zadbanie jednocześnie o własny portfel, jak i środowisko.

Odpowiedni nacisk na opony pozwolił na równomierne zużywanie się bieżnika, co pozwala na pełnię funkcjonalności opon przez długi czas. Jest to szczególnie ważne w przypadku opon całorocznych, które mają być rozwiązaniem, które oszczędza pieniądze i czas przeznaczone na częstą zmianę ogumienia.

Testy opony całorocznej Continental VanContact Camper

Na chwilę obecną brak testów porównawczych, które zostałyby wykonane przez profesjonalnych recenzentów. Jednak nie przeszkadza to kierowcom przy zakupie tych opon i podzieleniu się swoimi wrażeniami z ich użytkowania.

Chwalą je oni przede wszystkim za dobrą przyczepność na różnych nawierzchniach, jak i wytrzymałość, która pozwala na użytkowanie ich przez kilka sezonów.

Dostępne rozmiary opon Continental VanContact Camper

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.