Continental ContiContact TS815

Continental
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Continental ContiContact TS815

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Continental ContiContact TS815 to opona całoroczna, która swoją wielostronność ma potwierdzać w samochodach osobowych. Jest to model klasy premium, czym charakteryzuje się niemiecki koncern Continental, podbijając zarówno serca profesjonalistów, jak i amatorów jazdy na czterech kółkach. Model ten został wykonany z najwyższej jakości materiałów, co przełożyło się na jego możliwości zarówno latem, jak i zimą.

Bieżnik, który został zastosowany w tym modelu, ma konstrukcję asymetryczną, która świetnie się sprawdza w różnych warunkach pogodowych i nawierzchniowych. Rzeźba tego typu polega na podziale bieżnika na dwie części – zewnętrzną i wewnętrzną.

Ta pierwsza odpowiada przede wszystkim za dobrą przyczepność zimą, jak i latem, która jest konieczna dla zachowania bezpieczeństwa w trasie. Druga, wewnętrzna, jest odpowiedzialna za odprowadzanie wody w taki sposób, aby zminimalizować możliwość poślizgu nawet w trudnych, błotnistych i śnieżnych warunkach.

Zastosowanie najlepszych materiałów i najnowszych technologii zapewniło modelowi ContiContact TS815 możliwości poruszania się bez obaw w najtrudniejszych warunkach. Opony całoroczne to wydatek, który zwraca się bardzo szybko, gdyż nie trzeba ich zmieniać dwa razy do roku.

Ta ekonomiczna przewaga zwiększa się, jeśli producent zmniejszy opory toczenia, jak to ma miejsce w TS815. Sprawia to, że zmniejsza się spalanie paliwa, co jest korzystne zarówno dla portfela, jak i środowiska.

Jak widać, Continental ContiContact TS815 jest świetnym wyborem całorocznym dla kierowców, którzy pragną bezpieczeństwa w każdych warunkach.

Testy opon Continental ContiContact TS815

Na chwilę obecną nie istnieją profesjonalne testy porównawcze, które sprawdziłyby opony ContiContact TS815 na tle innych modeli. Nie znaczy to jednak, że nie ma żadnych opinii na temat ich sprawowania.

Kierowcy, którzy zdecydowali się na ich wybór, potwierdzają ich wielosezonowe możliwości, doceniając przyczepność na różnych nawierzchniach. Jak przystało na firmę Continental, opony te gwarantują wysokie bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Dostępne rozmiary opon Continental ContiContact TS815

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.