Continental AllSeasonContact

Continental
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Continental AllSeasonContact

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Continental AllSeasonContact to całoroczna opona klasy premium, która została stworzona przez ekspertów w dziedzinie projektowania i produkcji ogumienia samochodowego, co można zauważyć w jej specyfikacji i możliwościach.

Opony Continental AllSeasonContact można znaleźć w wymiarach od 14 do 20 cali. Przeznaczeniem tych opon są samochody kompaktowe, osobowe, a nawet i wyższej klasy limuzyny. Będą idealnym rozwiązaniem na dobrze utrzymanych terenach - szczególnie miejskich. 

Nie stronią jednak od trudniejszych warunków, a wychodzą im na przeciw - wszystko dzięki bardzo dobrej przyczepności niezależnie od pokonywanego terenu. 

Przyczepność zapewnia zastosowanie symetrycznego bieżnika, który pozwala na komfort i bezpieczeństwo jazdy przez cały rok. Z oponami Continental AllSeasonContact niestraszne będą opady śniegu, gradu czy długie okresy suszy.

Dzięki optymalizacji budowy gumy, opony te zmniejszają zużycie paliwa, zapewniając jednocześnie bardzo cichą eksploatację. Wybór mieszanki żywicy z krzemionką poprawił elastyczność całego produktu, która zawsze przydaje się w trasie.

Continental AllSeasonContact jest nie tylko wydajna, ale pozwala też na osiąganie wysokich prędkości - aż do 240 km/h. Posiada też stosunkowo wysokie indeksy nośności, które sięgają do 670 kg. 

Odpowiednio dobrane specyfikacje bieżnika sprawiają, że nie ma obaw o nadmierny aquaplaning - woda i zanieczyszczenia szybko są usuwane z kół, co potwierdzają liczne testy wykonane przez profesjonalnych recenzentów.

Testy opon całorocznych Continental AllSeasonContact

  • Test ACE TEST w rozmiarze 205/60 R16, opony całoroczne Continental AllSeasonContact dostały notę wysoce rekomendowanych (2019 r.);

  • Test Auto Motor i Sport w rozmiarze 225/45 R17 V/Y, opony całoroczne Continental AllSeasonContact otrzymały notę wysoce rekomendowanych (2018 r.);

  • Test Auto Bild w rozmiarze 195/65 R15 91/92 H, opony całoroczne Continental AllSeasonContact dostały notę wzorową (2018 r.);

  • Test Auto Zeitung w rozmiarze 225/45 R17 W/Y, opony całoroczne Continental AllSeasonContact otrzymały notę wysoce rekomendowanych (2018 r.).

Dostępne rozmiary opon Continental AllSeasonContact

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.