Continental Vancontact A/S Ultra

Continental
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Continental Vancontact A/S Ultra

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Continental Vancontact A/S Ultra to ogumienie całoroczne przeznaczone dla kierowców, którzy poszukują niezawodności. Ogumienie Vancontact A/S Ultra charakteryzuje się wysoką trwałością oraz wytrzymałością ścian bocznych. 

Konstruktorzy niemieckiego koncernu wyjawili, że opony bardzo dobrze radzą sobie z przyczepnością na śniegu, dzięki właściwym łapaczom śniegu i inteligentnym lamelom 3D. Co więcej, opony te charakteryzują się niskimi oporami toczenia oraz wysokimi przebiegami, które są możliwe dzięki polimerom. 

Zalety opony Vancontact A/S Ultra

Opona VanContact A/S Ultra została wyposażona w odpowiednią ilość bocznych rowków, które są specjalnymi łapaczami śniegu, pochłaniając go więcej, zapewniając wyjątkowo precyzyjne prowadzenie, a jednocześnie gwarantując niezawodną przyczepność, doskonałe hamowanie na śniegu i ogólnie wysoką stabilność.

Konstruktorzy przy tworzeniu VanContact A/S Ultra zadbali o wysokie przebiegi. A to wszystko dzięki blokom gumowym w układzie i żebrom ślizgowym rozciągającym się na całym boku opony.

Cechy te zapewniają wysoką trwałość i zmniejszają prawdopodobieństwo uszkodzenia – dzięki temu nie musisz się martwić o zakup nowych opon przez długi czas.

Popularne rozmiary opon Continental Vancontact A/S Ultra

Dostępne rozmiary opon Continental Vancontact A/S Ultra

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.