Continental VanContact 4Season

Continental
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Continental VanContact 4Season

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Koncern Continental już od ponad 140 lat zajmuje się motoryzacją, co przełożyło się na doświadczenie, które pozwala na produkcję opon najwyższej jakości, które doceniają profesjonaliści, jak i początkujący kierowcy. Bezpieczeństwo, które zapewniają na drodze, jest kluczem do ich świetności – nie inaczej ma się to z modelem VanContact 4Season.

Jak sama nazwa wskazuje, model ten został przeznaczony samochodom towarowym i ma posłużyć przez cały rok. Opony tego rodzaju muszą spełniać bardzo surowe wymagania, którym trudno podołać. Jednak Continental nie bez powodu jest liderem wśród ogumienia na całym świecie.

Model ten zaliczany jest do klasy premium, co sprawia, że został wyposażony w najnowsze technologie podparte materiałami najwyższej jakości. Jeśli chodzi o bieżnik, zastosowano tutaj model symetryczny, który od lat najlepiej sprawdza się podczas zimowych potyczek z nawierzchnią.

Jest nie tylko korzystny, jeśli chodzi o przyczepność, ale też żywotność – zapewnia równomiernie zużywanie się opony.

Agresywne rozmieszczenie bloków i lameli pozwalają na stabilną jazdę nawet w trudnych warunkach, jak i przy zróżnicowanym typie nawierzchni. Wszystko to przez zminimalizowanie zjawiska aquaplaningu, co chroni przed możliwością poślizgu. Warto też wiedzieć o szerokiej powierzchni opon, która dotyka podłoża – pozwala ona na zmniejszenie zużycia paliwa, jak i lepszą przyczepność na suchej drodze.

Specjalistycznie dobrana mieszanka gumowa pozwala na zachowanie odpowiedniej twardości latem, jak i dobrą elastyczność zimą. Zapewnia to odporność na zużycia i uszkodzenia.

Testy opony Continental VanContact 4Season

  • Test Promobil w rozmiarze 215/75 R16 - opony VanContact 4Season otrzymały notę szczególnie polecającą (2020 r.);
  • Test Auto Bild w rozmiarze 235/65 R16 - opony VanContact 4Season otrzymały notę polecającą (2020 r.).

Opony te w obu testach zajęły pierwsze miejsce, co pokazuje, że są w tym momencie najlepszym wyborem. Kierowcy również są zadowoleni z ich pracy, chwaląc dobrą pracę w różnych, nawet najtrudniejszych warunkach.

Dostępne rozmiary opon Continental VanContact 4Season

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.