Goodyear Vector 4Seasons

Goodyear
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Goodyear Vector 4Seasons

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Goodyear to amerykańska firma, która od lat produkuje wysokiej jakości opony, które sprawdzają się w różnych warunkach.

Tej dobrej passy zdecydowanie nie psuje model opony całorocznej Goodyear Vector 4Seasons. Jak sama nazwa wskazuje, opony te mają być w pełni funkcjonalne podczas każdej z czterech pór roku. Opinie klientów, jak i recenzentów pokazują, że świetnie sobie z tym radzą.

Jak wiadomo, opony całoroczne to wydatek, który ma pozwolić oszczędzić na dwóch kompletach opon. Często jednak pojawia się obawa, że nie sprawdzą one się w różnych warunkach. Goodyear Vector 4Seasons to opony, którym nie są straszne żadne warunki.

Deszcz, śnieg, susza - radzą one sobie świetnie w każdej sytuacji. Wszystko to dzięki ciekawym rozwiązaniom technologicznym, takim jak Weather Reactive SmartTRED - inteligentnym projektem stref bieżnika. Sprawia on, że niezależnie od panujących warunków, opony zawsze mają dobrą przyczepność, co pozwala na kontrolę nad pojazdem i bezpieczeństwo wszystkich w ruchu drogowym.

Dobra mieszanka gumowa sprawia, że opony zachowują odpowiednią trwałość, która pozwoli na użytkowanie ich przez lata. Bardziej płaski kontur pozwala na powiększenie powierzchni, która styka się z nawierzchnią - sprawia to, że samochód mniej pali, a jednocześnie ma lepszą przyczepność.

Jak wygląda bieżnik? Koncern Goodyear postawił na kierunkowe rozwiązanie, który świetnie sobie poradzi w każdych warunkach. Dzięki zastosowaniu centralnego rowku woda i zanieczyszczenia są z łatwością usuwane, więc nie ma co się martwić o aquaplaning.

Testy opony całorocznej Goodyear Vector 4Seasons

Jeśli chodzi o testy renomowanych recenzentów, nie były one przeprowadzane w ostatnich 4 latach na oryginalnej wersji Vector 4Seasons, gdyż przez ten czas zdążyła wejść na rynek nowa, ulepszona wersja tej opony.

Recenzje każdej z wersji tych opon mówią jednak jednogłośnie o ich wyższości nad prawie każdym modelem całorocznym. Będą one świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto potrzebuje wielosezonowego rozwiązania do jazdy po mieście, jak i bezdrożach.

Dostępne rozmiary opon Goodyear Vector 4Seasons

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.