Goodyear Vector 4Seasons

Goodyear
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Goodyear Vector 4Seasons

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Goodyear to amerykańska firma, która od lat produkuje wysokiej jakości opony, które sprawdzają się w różnych warunkach.

Tej dobrej passy zdecydowanie nie psuje model opony całorocznej Goodyear Vector 4Seasons. Jak sama nazwa wskazuje, opony te mają być w pełni funkcjonalne podczas każdej z czterech pór roku. Opinie klientów, jak i recenzentów pokazują, że świetnie sobie z tym radzą.

Jak wiadomo, opony całoroczne to wydatek, który ma pozwolić oszczędzić na dwóch kompletach opon. Często jednak pojawia się obawa, że nie sprawdzą one się w różnych warunkach. Goodyear Vector 4Seasons to opony, którym nie są straszne żadne warunki.

Deszcz, śnieg, susza - radzą one sobie świetnie w każdej sytuacji. Wszystko to dzięki ciekawym rozwiązaniom technologicznym, takim jak Weather Reactive SmartTRED - inteligentnym projektem stref bieżnika. Sprawia on, że niezależnie od panujących warunków, opony zawsze mają dobrą przyczepność, co pozwala na kontrolę nad pojazdem i bezpieczeństwo wszystkich w ruchu drogowym.

Dobra mieszanka gumowa sprawia, że opony zachowują odpowiednią trwałość, która pozwoli na użytkowanie ich przez lata. Bardziej płaski kontur pozwala na powiększenie powierzchni, która styka się z nawierzchnią - sprawia to, że samochód mniej pali, a jednocześnie ma lepszą przyczepność.

Jak wygląda bieżnik? Koncern Goodyear postawił na kierunkowe rozwiązanie, który świetnie sobie poradzi w każdych warunkach. Dzięki zastosowaniu centralnego rowku woda i zanieczyszczenia są z łatwością usuwane, więc nie ma co się martwić o aquaplaning.

Testy opony całorocznej Goodyear Vector 4Seasons

Jeśli chodzi o testy renomowanych recenzentów, nie były one przeprowadzane w ostatnich 4 latach na oryginalnej wersji Vector 4Seasons, gdyż przez ten czas zdążyła wejść na rynek nowa, ulepszona wersja tej opony.

Recenzje każdej z wersji tych opon mówią jednak jednogłośnie o ich wyższości nad prawie każdym modelem całorocznym. Będą one świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto potrzebuje wielosezonowego rozwiązania do jazdy po mieście, jak i bezdrożach.

Dostępne rozmiary opon Goodyear Vector 4Seasons

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.