Opony całoroczne Goodyear

Goodyear
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
całoroczne opony
Goodyear

Szerokość

Profil

Średnica

Opony całoroczne Goodyear

Marka opon całorocznych Goodyear cechuje się wieloletnią tradycją w produkcji opon i jest jednym z najstarszych producentów ogumienia na świecie.

Koncern Goodyear, założony pod koniec XIX wieku przez Franka Seiberlinga, swoją nazwę zawdzięcza nazwisku znanego amerykańskiego wynalazcy – Charlesa Goodyeara. To właśnie on, w 1839 roku opracował technologię produkcji gumy.

Filozofią produkcji opon wielosezonowych Goodyear jest nieustanna praca nad nowymi technologiami w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem na rynku ogumienia.

Opony wielosezonowe Goodyear testy

Opony całoroczne Goodyear przez niektórych profesjonalistów uznane zostały za najlepsze opony wielosezonowe na świecie. Opony regularnie biorą udział w prestiżowych testach ogumienia Auto Bild Allrad, ACE/GTÜ, ADAC czy Auto Zeitung, uzyskując wysokie oceny ekspertów.

Za dobry przykład niech posłuży opona całoroczna Goodyear Vector 4Seasons Gen-3. Otrzymała ona 1. miejsce w testach Auto Bild z 2020. Wiodący niemiecki magazyn motoryzacyjny uhonorował oponę notą „szczególnie polecana”.

Warto też wspomnieć o fakcie, że opony całoroczne Goodyear z najnowszej generacji posiadają oznaczenie 3PMSF. Symbol graficzny trzech szczytów górskich i płatka śniegu oznacza, że opona przeszła dodatkowe testy i spełnia wymagania Unii Europejskiej co do poruszania się w zimowych warunkach.

Warto kupić opony całoroczne Goodyear?

Na drodze najważniejsze jest bezpieczeństwo i nie warto iść w tej kwestii na żaden kompromis. Opony całoroczne Goodyear gwarantują świetne wyniki na śniegu, dobrą przyczepność na mokrych drogach, a także pewne prowadzenie pojazdu na suchej nawierzchni.

Jakość ogumienia potwierdzają nie tylko testy ekspertów. Opony całoroczne Goodyear zyskały też pozytywne opinie milionów zadowolonych kierowców na całym świecie. Dzięki temu możemy mieć pewność, że wybór opon wielosezonowych Goodyear, to wybór najwyższego standardu bezpieczeństwa i komfortu jazdy.

Opony całoroczne balansują osiągi opon letnich i opon zimowych. Producent nie bez powodu nazwany został marką premium. Ogumienie Goodyear dedykowane jest dla osób ceniących sobie bezpieczną i stabilną jazdę w cichych i komfortowych warunkach.

Jeśli więc poruszasz się głównie po mieście lub pokonujesz samochodem mniejsze odległości, opony wielosezonowe Goodyear są stworzone dla Ciebie!

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.