Goodyear Vector 4Seasons Cargo

Goodyear
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Goodyear Vector 4Seasons Cargo

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Goodyear Vector 4Seasons Cargo to, jak sama nazwa wskazuje, opona całoroczna, która została przeznaczona samochodom dostawczym, jak i lekkim ciężarówkom.

Jest to produkt klasy premium, co oznacza, że do jego wykonania zostały użyte materiały najwyższej klasy, które w połączeniu z technologicznymi nowinkami zaowocowały świetnym ogumieniem, które sprawdzi się na długich trasach – zapewni pełnię bezpieczeństwa i komfortu, niezależnie od warunków pogodowych.

Wyposażenie bieżnika w bardzo szerokie rowki pozwala na bardzo szybkie i sprawne usuwanie wody, jak i zanieczyszczeń. Pozwala to na brak zmartwień o zjawisko aquaplaningu, które jest tak niebezpieczne – szczególnie w okresach zimowych.

Od ogumienia całorocznego wymaga się dużo więcej, niż od ich sezonowych odpowiedników, co często zmniejsza ich możliwości w skrajnych sytuacjach. Doświadczenie Goodyear pozwoliło jednak zniwelować te niedociągnięcia i pozwolić na świetną kontrolę nad pojazdem o każdej porze roku.

Ważnym aspektem świetności opony Vector 4Seasons Cargo jest jej mieszanka gumowa, która zapewnia świetną sztywność latem, a zarazem odpowiednią elastyczność w niskich temperaturach. Pozwala to na zachowanie odpowiedniej przyczepności na różnych nawierzchniach, która przekłada się bezpośrednio na bezpieczeństwo na trasie.

Przy dużych załadunkach bardzo ważne jest, aby opony miały równomiernie rozłożony na sobie ciężar, gdyż inaczej bieżnik będzie się zużywał szybciej w bardziej obciążonych miejscach. Zmniejszy to żywotność całych opon, redukując korzyści ekonomiczne, które miał zapewnić zakup opon całorocznych.

Na szczęście w modelu Vector 4Seasons Cargo rozłożenie jest odpowiednie, co zmniejsza opory toczenia, a za tym zużycie paliwa.

Testy opony całorocznej Goodyear Vector 4Seasons Cargo

  • Test Promobil opon całorocznych w rozmiarze 215/75 R16 - opony Vector 4Seasons Cargo otrzymały notę szczególnie polecającą (2020 r.);
  • Test Auto Bild opon całorocznych w rozmiarze 235/65 R16 - opony Vector 4Seasons Cargo otrzymały notę dobą (2020 r.).

Dostępne rozmiary opon Goodyear Vector 4Seasons Cargo

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.