Opony zimowe Goodyear

Goodyear
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
zimowe opony
Goodyear

Szerokość

Profil

Średnica

Czy warto kupić opony zimowe Goodyear?

Koncern opon Goodyear charakteryzuje się świetną optymalizacją swoich zimowych opon. Co ciekawe, amerykański producent opon zimowych nieustannie pracuje nad właściwościami swojego ogumienia, aby jak najlepiej były przystosowane do jazdy na drodze.

Opony zimowe marki Goodyear są tworzone z myślą o najbardziej wymagających kierowcach o czym świadczy renoma marki, która zaliczana jest do klasy premium. Warto pamiętać, że tego typu ogumienie jest przeznaczone do jazdy poniżej 7° Celsjusza.

To właśnie w takich warunkach pogodowych, opony Goodyear na zimę pokazują okazałość i pełnię swoich możliwości, czyli świetną drogę hamowania, stabilność na drodze oraz najnowsze zastosowanie technologiczne, które ograniczają ryzyko poślizgu w czasie jazdy zimą.

Producent opon zimowych Goodyear chwali się linią opon, które posiadają specjalne wzory bieżnika. Ma zapewnić on świetną przyczepność oraz właściwe hamowanie na zaśnieżonej drodze.

Obawiasz się zabójczej mieszanki śniegu z deszczem? A może lodu? Producent ogumienia zimowego Goodyear zapewnia, że opony są optymalnie dopasowane do zimowej nawierzchni.

Testy opon zimowych Goodyear

Wysoka jakość opon zimowych Goodyear znajduje potwierdzenie w testach branżowych, między innymi Auto Bild, ADAC, ÖAMTC, gdzie regularnie uzyskują doskonałe wyniki. Warto zwrócić uwagę na popularną serię Goodyear Ultra Grip oraz model opony zimowej Goodyear UG Performance +.

Model UltraGrip Performance + posiada kierunkowy bieżnik, niezastąpiony w trudnych, zimowych warunkach. Wydajność opony zimowej między innymi potwierdza test Auto Bild z 2020 roku, w którym ogumienie otrzymało najlepszą, wzorową notę w aż trzech kategoriach rozmiarowych!

Te oraz inne branżowe testy potwierdzają, że Goodyear w pełni zasłużenie zapracował na miano marki klasy premium.

Historia producenta opon zimowych Goodyear

Koncern opon zimowych Goodyear, założony przez Franka Seiberlinga, należy do jednych z najstarszych producentów branży oponiarskiej na świecie. Nazwa pochodzi od nazwiska Charlesa Goodyeara, który opracował innowacyjną technologię wytwarzania gumy w 1839 roku.

Symbolem marki, oddzielającym dwa człony nazwy jest uskrzydlony sandał Hermesa – atrybut greckiego boga podróżnych, pełniącego rolę boskiego posłańca.

Dziś Goodyear jest trzecim największym producentem opon zimowych na świecie. Wieloletnia tradycja w produkcji poparta licznymi testami gwarantuje najlepsze wrażenia z jazdy.

Wybór opon zimowych Goodyear oznacza świetną przyczepność na śliskiej i mokrej powierzchni, a przy tym oszczędność paliwa i komfort możliwie najcichszej jazdy.

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.