Goodyear Ultra Grip Ice Arctic

Goodyear
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Goodyear Ultra Grip Ice Arctic

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Goodyear Ultra Grip Ice Arctic to osiągnięcie znanego na całym świecie północnoamerykańskiego giganta branży oponiarskiej. Opona ta została zaprojektowana specjalnie do użytku w trudnych warunkach zimowych.

Główną cechą wyróżniającą tę oponę jest technologia Multicontrol Ice, która opiera się na kierunkowych kolcach o oryginalnej konstrukcji. Dzięki temu opona ta oferuje fenomenalną przyczepność na śniegu i lodzie. Pomysłowa konstrukcja kolców zawiera cholewkę z węglika wolframu, której ostra krawędź znacznie poprawia przyczepność na oblodzonych nawierzchniach, przyczyniając się do lepszego przyspieszenia.

Podczas pokonywania zakrętów, kiedy opona jest narażona na boczne przyspieszenia, płynne przejścia na korpusie kolca zaczynają działać. Skuteczność hamowania na lodzie jest zapewniona dzięki szerokiej tylnej powierzchni kolców. Ponadto, technologia mocowania kolców pozwoliła na zwiększoną wytrzymałość połączenia bez użycia kleju — kolec nie tylko pozostaje na swoim miejscu, ale również nie skręca się nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach.

Kolejną cechą opony jest specjalny kształt bloków, który znacznie poprawił właściwości jezdne na śliskiej nawierzchni. Dzięki szerokiemu zastosowaniu narzędzi do symulacji komputerowej udało się osiągnąć idealną równowagę pomiędzy doskonałymi osiągami w każdych warunkach a znakomitym poziomem komfortu, co jest cechą charakterystyczną wszystkich opon śniegowych.

Popularne rozmiary opon Goodyear Ultra Grip Ice Arctic

Dostępne rozmiary opon Goodyear Ultra Grip Ice Arctic

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.