Goodyear Ultra Grip 8

Goodyear
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Goodyear Ultra Grip 8

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Goodyear Ultra Grip 8 to opony zimowe, które oferują optymalną przyczepność na mokrej i ośnieżonej drodze, krótką drogę hamowania oraz bardzo dobrą sterowność na trasie w zróżnicowanych warunkach zimowych. Jest to ogumienie stworzone z myślą o użytkowaniu w pojazdach osobowych.

Potwierdzeniem wysokiej jakości i optymalnych właściwości jezdnych jest oznaczenie 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake). Stanowi ono potwierdzenie faktu, że opony Goodyear Ultra Grip 8 spełniają wymagania określone przez Unię Europejską w zakresie przyczepności na śniegu.

Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii 3D-BIS, opona Goodyear Ultra Grip 8 charakteryzuje się krótką drogą hamowania. W ramach tej technologii do struktury opony wprowadzone zostały klocki bieżnika, które blokują się wzajemnie.

Warto dodać, że technologia ta wpływa również bardzo korzystnie na sterowność w nawet bardzo trudnych warunkach pogodowych i drogowych w sezonie zimowym. Kształt opony został zoptymalizowany komputerowo, a to z kolei przekłada się na dużą powierzchnię styku opony z podłożem. Dzięki temu pojazd będzie prowadzić się stabilnie i bezpiecznie na śliskich drogach. Kierowca będzie więc w stanie szybko reagować na różne niespodziewane zdarzenia drogowe.

W oponie Goodyear Ultra Grip 8 wykorzystano bieżnik kierunkowy z układem nacięć, rowków i kanalików, które efektywnie odprowadzają spod powierzchni ogumienia wodę i błoto pośniegowe. Takie rozwiązanie sprawia, że pojazd prowadzi się stabilnie i dobrze na mokrej oraz ośnieżonej nawierzchni. Nowoczesny bieżnik znacznie zmniejsza ryzyko aquaplaningu i poślizgu na śniegu.

Warto dodać, że w oponach Goodyear Ultra Grip 8 wykorzystano innowacyjną i bardzo starannie opracowaną mieszankę gumową. Zachowuje ona odpowiednią elastyczność i parametry jezdne nawet w skrajnie niskich temperaturach. Ogumienie Goodyear Ultra Grip 8 wyprodukowano ze specjalnego tworzywa, które zwiększa trwałość opony oraz jej odporność na ścieranie, które dodatkowo jest powolne i równomierne.

Dostępne rozmiary opon Goodyear Ultra Grip 8

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.