Goodyear ULTRA GRIP + SUV

Goodyear
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Goodyear ULTRA GRIP + SUV

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Goodyear Ultra Grip + SUV to opona zimowa, która dedykowana jest samochodom z napędem na cztery koła, których właściciele doceniają wysokiej jakości ogumienie, oczekując świetnych osiągów, komfortu jazdy i bezpieczeństwa na drodze.

Model ten został wyposażony w kierunkowy bieżnik, który od lat okazuje się najlepszym wyborem na ośnieżonych i obłoconych drogach, świetnie usuwając zanieczyszczenia, jednocześnie zachowując pełną przyczepność do nawierzchni.

Firma Goodyear postanowiła postawić na autorskie technologie, wprowadzając 3D-BIS&Reg, która polega na działaniu wzajemnie blokujących się klocków, które zwiększają długość krawędzi chwytnych bieżnika. Wszystko to po to, aby pojazd zachowywał świetną trakcję na każdej powierzchni, niezależnie od zaśnieżenia bądź oblodzenia.

Ważnym aspektem tych opon są wzdłużne lamele, które odpowiadają za odprowadzanie wody, która w innym wypadku mogłaby wpaść pod koła, redukując przyczepność i przyczynić się do wpadnięcia w poślizg. Dlatego tak ważne są kanaliki drenażowe, w które firma Goodyear wyposażyła swoją oponę.

Jednak dobra przyczepność jest zależna od materiałów, które tworzą oponę. W modelu Ultra Grip + SUV zastosowano mieszankę gumową, która sprawdza się nawet w skrajnie niskich temperaturach, podtrzymując odpowiednią elastyczność opony.

Sprawia to, że ogumienie jest wytrzymałe, nie ścierając się tak szybko. Lekkość tej mieszanki sprawia, że obniżone zostały opory toczenia, które bezpośrednio wpływają na redukcję użycia paliwa.

Patrząc na wszystkie aspekty tej opony, można śmiało stwierdzić, że będzie ona idealnym zimowym wyborem dla samochodu 4x4. Świetnie trzyma się nawierzchni, redukuje zużycie paliwa i zapobiega aquaplaningowi – potwierdzają to opinie użytkowników.

Testy opony zimowej Goodyear Ultra Grip + SUV

Na tę chwilę nie istnieją żadne aktualne testy porównawcze, które można byłoby przytoczyć. Nie znaczy to jednak, ze model ten stał się mniej popularny – wręcz przeciwnie. Jest to wciąż często wybierana opona, której właściciele są zadowoleni z komfortu i bezpieczeństwa jazdy.

Dostępne rozmiary opon Goodyear ULTRA GRIP + SUV

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.