Goodyear Eagle UG GW3

Goodyear
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Goodyear Eagle UG GW3

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Goodyear Eagle UG GW3 to zimowa opona bezkolcowa do samochodów osobowych o wysokich osiągach i dużych prędkościach, w szerokim zakresie klas. Model ten charakteryzuje się bardzo szeroką gamą rozmiarów liczoną w dziesiątkach.

Ponadto niektóre z rozmiarów są dostępne w wersji RunOnFlat. Opona posiada doskonałe parametry techniczne, o czym świadczą przypisane jej wskaźniki prędkości H, V i W.

Opona ta była jednym z pierwszych modeli, w których wprowadzono technologię V-TRED. Termin ten odnosi się do nowej konstrukcji w kształcie litery V symetrycznego kierunkowego wzoru bieżnika.

Jedną z zauważalnych zalet tego wzoru jest wysoka wydajność systemu odprowadzania wody dzięki ułożeniu żeber i bloków bieżnika w kształcie litery V.

Ponieważ opona Goodyear Eagle UltraGrip GW-3 jest przeznaczona do jazdy w warunkach zimowych, kanały odprowadzające wodę są zbyt duże, aby nie tylko skutecznie i szybko usuwać wodę z powierzchni styku opony z podłożem, ale także radzić sobie z dużo cięższymi masami roztopionego śniegu.

Kolejną cechą tego modelu jest technologia lamelizacji bieżnika 3D-BIS. Praktyczną realizacją tej technologii jest trójwymiarowy system wzajemnie blokujących się klocków bieżnika. Technologia ta zawdzięcza swój wygląd potrzebie uzyskania doskonałych osiągów zarówno na śniegu i lodzie, jak i na asfalcie.

Aby to osiągnąć, bieżnik został wyposażony w zwiększoną liczbę rowków typu S, których ścianki posiadają specjalne bąbelki i nacięcia. Elementy te, stykając się ze sobą, zapewniają pewniejsze zamocowanie ścianek pomiędzy nimi, co znacznie zwiększa sztywność bloków, co pozwoliło nie tylko uzyskać dodatkową krawędź trakcji, ale również poprawić właściwości jezdne na asfalcie.

Zalety opony zimowej Goodyear Eagle UltraGrip GW-3

  • unikalny zimowy wzór bieżnika V-TRED zapewnia doskonałą trakcję i prowadzenie w każdych warunkach; doskonała odporność na aquaplaning, a także doskonałe właściwości samoczyszczące, dzięki wysokowydajnemu systemowi odprowadzania wody z bieżnika;
  • technologia 3D-BIS znacznie zwiększyła liczbę rowków typu S, a także sztywność bloków bieżnika, co przełożyło się na poprawę kluczowych osiągów zarówno na śniegu i lodzie, jak i na asfalcie.

Dostępne rozmiary opon Goodyear Eagle UG GW3

16 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.