Goodyear Cargo Ultra Grip 2

Goodyear
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Goodyear Cargo Ultra Grip 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Goodyear Cargo Ultra Grip 2 to opona zimowa klasy premium przeznaczona do stosowania w samochodach dostawczych i osobowych. Krótko mówiąc, jest to wytrzymała opona, która będzie służyć przez kilka zimnych sezonów. Opona posiada całkowicie metalowy karkas, co zapewnia jej wysoką nośność. Dodatkowo należy wspomnieć, ze względu na redukujący hałas wzór bieżnika wycieczki stają się ciche i wygodne.

Unikalna mieszanka i wyjątkowy wzór bieżnika opony Goodyear Cargo Ultra Grip 2 sprawiają, że nadaje się ona do jazdy w bardzo wymagających warunkach. Mieszanka zawiera krzemionkę, która zapewnia optymalną przyczepność na mokrej i suchej nawierzchni.

Komponent ten ma wyjątkowe możliwości: zapewnia odporność na niskie temperatury i dzięki swojej elastyczności wydłuża żywotność opony.

Zastosowanie tej opony pozwala na oszczędność paliwa dzięki niższym oporom toczenia. Zastosowana kierunkowa rzeźba bieżnika zapobiega zjawiskom aquaplaningu i rozpryskiwania, kosztem sprawnego systemu odprowadzania błota pośniegowego i wody z powierzchni opony.

Dodatkowo, wokół krawędzi znajdują się duże bloki stabilizujące tę część bieżnika. Powierzchnia użytkowa zewnętrznej krawędzi opony pokryta jest gęstą, wielofunkcyjną siecią rowków i wycięć. Pozwala to na poprawę trakcji i zapewnia bezpieczne hamowanie na oblodzonych lub zaśnieżonych nawierzchniach.

Zastosowane sztywne bloki bieżnika poprawiają trakcję i sterowność. Bloki umieszczone wzdłuż krawędzi pozwalają kontrolować sterowanie, nawet przy dużych prędkościach i na mokrych nawierzchniach. W oponie Cargo Ultragrip 2 całkowicie plecioną konstrukcję stalową (technologia Unisteel), która zwiększa nośność opony.

Zalety opony Goodyear Cargo UltraGrip 2

  • wielopłaszczyznowe bloki centralnej części opony pewnie trzymają się ośnieżonych i oblodzonych dróg.
  • lamele w strefie barkowej odprowadzają wodę i roztopiony śnieg z powierzchni styku opony z podłożem.

Testy opony zimowej Goodyear Cargo UltraGrip 2

Test ADAC w rozmiarze 205/65 R16, opona zimowa Goodyear Cargo UltraGrip 2 została polecana (5. miejsce, 2019 r.).

Dostępne rozmiary opon Goodyear Cargo Ultra Grip 2

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.