Goodyear UG Performance G1

Goodyear
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Goodyear UG Performance G1

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Goodyear UG Performance G1 to nowa, ulepszona wersja opony, która znana jest już wielu kierowcom – UG 8 Performance. Był to model, który przypadł do gustu wielu wymagającym recenzentom, więc trudno było sobie wyobrazić jakiekolwiek ulepszenia, jednak marce Goodyear udało się ich dokonać.

Opona UG Performance G1 jest przeznaczona na okres zimowy, zapewniając bezpieczeństwo i komfort jazdy dzięki nowinkom technologicznym, jak i wysokiej jakości materiałom. Pomaga zachować przyczepność na trudnych terenach, jednocześnie pozwalając na dynamiczną jazdę i szybkie manewry.

Zastosowanie specjalistycznego bieżnika, który został wyposażony w dodatkowe nacięcia, gwarantuje świetną trakcję na ośnieżonych i obłoconych drogach, redukując drogę hamowania zarówno na suchej, jak i mokrej powierzchni.

Liczne lamele, jak i głębokie rowki obwodowe odpowiadają za szybkie pozbycie się wody, która mogłaby spowodować wpadnięcie w poślizg. Dzięki tym rozwiązaniom firma Goodyear zredukowała możliwość wystąpienia aquaplaningu.

Dla każdego kierowcy ważne jest, aby samochód spalał jak najmniej – wiedzą o tym też specjaliści tworzący UG Performance G1. Model ten został zbudowany z bardzo lekkiej mieszanki gumowej, która wpływa na zmniejszenie oporów toczenia. Łączy to się bezpośrednio z redukcją zużywanego paliwa, co z kolei zmniejsza ilość emisji dwutlenku węgla do atmosfery.

Świetnym rozwiązaniem tego modelu jest symbol płatka śniegu na bieżniku, który pokazuje, jak zużyta jest opona. Jeśli znaczek całkowicie zniknie, oznacza to, że ogumienie straciło swoje właściwości i nie jest bezpiecznym wyborem. Jednak warto wiedzieć, że zastosowana przez Goodyear mieszanka gumowa jest bardzo wytrzymała, co przekłada się na długą żywotność.

Testy opony zimowej Goodyear UG Performance G1

  • Test Auto Zeitung opon zimowych w rozmiarze 225/55 R17 - opona UG Performance G1 zajęła 1 miejsce w rankingu (2019 r.);
  • Test AutoExpress opon zimowych w rozmiarze 205/55 R16 - opona UG Performance G1 zajęła 3 miejsce w rankingu (2018 r.);
  • Test Sport Auto opon zimowych w rozmiarze 235/40 R18 - opona UG Performance G1 otrzymała notę polecającą (2018 r.).

Dostępne rozmiary opon Goodyear UG Performance G1

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.