Goodyear Ultra Grip Cargo

Goodyear
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Goodyear Ultra Grip Cargo

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Goodyear Ultra Grip Cargo to solidne, wysokiej jakości opony, które posiadają konstrukcję i rozwiązania technologiczne przystosowane do użytkowania w pojazdach dostawczych, które generują spore obciążenia. Są to opony zimowe, które wpływają korzystnie na komfort i bezpieczeństwo jazdy w skrajnie trudnych warunkach zimowych.

Bardzo ważną zaletą ogumienia Goodyear Ultra Grip Cargo jest wysoka przyczepność na śniegu zgodna z rygorystycznymi wymaganiami określonymi przez Unię Europejską. Potwierdzeniem takiego stanu rzeczy jest uzyskanie przez ten produkt oznaczenia 3PMSF przyznawanego wyłącznie oponom, które przeszły rygorystyczne testy przyczepności na ośnieżonych trasach.

Goodyear Ultra Grip Cargo to produkt, który zaprojektowano z myślą o użytkownikach, którym zależy na efektywnym i bezpiecznym użytkowaniu pojazdów dostawczych w czasie zimy. W oponie wykorzystano zaawansowane rozwiązania technologiczne sprawiające, że wyrób skutecznie dopasowuje się do zmiennych warunków pogodowych i drogowych w sezonie zimowym.

Opona Goodyear Ultra Grip Cargo to ogumienie klasy premium przystosowane do trudnych warunków zimowych oraz dużych obciążeń generowanych przez pojazdy dostawcze.

Produkt ten charakteryzuje się wzmocnionym szkieletem oraz trwałą mieszanką gumową, która wykazuje się zoptymalizowaną odpornością na uszkodzenia lub ścieranie. Co więcej mieszanka ta zawiera składniki, które poprawiają elastyczność opony nawet w skrajnych mrozach i innych niekorzystnych warunkach pogodowych i drogowych charakterystycznych dla sezonu zimowego.

W prezentowanych oponach wykorzystano bieżnik o symetrycznej konstrukcji. Zbita konstrukcja z licznymi krawędziami przekłada się na optymalną przyczepność nawet w przypadku dużego obciążenia opony. Poza tym w produkcie wykorzystano specjalne wyprofilowane rowki, które skracają drogę hamowania na śniegu.

Gęsta sieć blokujących się lameli wpływa korzystnie na trakcję na drodze pokrytej śniegiem lub lodem. Specjalne kanaliki i rowki efektywnie odprowadzają spod opony błoto pośniegowe i wodę.

Dostępne rozmiary opon Goodyear Ultra Grip Cargo

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.