Goodyear Ultra Grip 9+

Goodyear
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Goodyear Ultra Grip 9+

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Goodyear Ultra Grip 9+ to wysokiej jakości opony zimowe przystosowane do użytkowania w zróżnicowanych i często bardzo ciężkich warunkach pogodowych, charakterystycznych dla pory zimowej. 

Producent zadbał o to, aby właściwości jezdne były bardzo dobre zarówno w przypadku jazdy po śniegu, lodzie czy też po mokrej nawierzchni podczas deszczu.

Goodyear Ultra Grip 9+ to opony zimowe klasy premium, w których producent położył nacisk na wysoką przyczepność, łatwe ruszanie z miejsca, przyspieszanie i krótką drogę hamowania w warunkach zimowych. Ogumienie to zapewnia więc wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy.

Ultra Grip 9+ to bezpośredni następca modelu Ultra Grip 9. Bazuje on na tym samym bieżniku, do którego dodano kilka nowoczesnych i praktycznych rozwiązań technologicznych oraz nową mieszankę gumową.

Opony Goodyear Ultra Grip 9+ posiadają bieżnik kierunkowy z licznymi krawędziami i gęstą siecią lameli. Takie rozwiązania przekładają się na optymalne właściwości jezdne oraz wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy na śniegu, lodzie i w błocie pośniegowym

Kanaliki i rowki tej opony zostały zaprojektowane tak, aby w optymalny sposób odprowadzać wodę i błoto pośniegowe spod powierzchni ogumienia. Pojazd jest więc dobrze chroniony przed utratą stabilności i poślizgiem na śliskiej nawierzchni lub na poduszce wodnej (aquaplaning).

Technologia Winter Grip obejmuje nową mieszankę gumową, która idealnie dopasowuje się do nawierzchni zimowej.

Technologia Mileage+ z kolei zwiększa elastyczność opony w skrajnie niskich temperaturach. Guma nie sztywnieje pod wpływem mrozu i dzięki temu opona zużywa się wolno.

Testy opony zimowej Goodyear Ultra Grip 9+

  • Test ÖAMTC w rozmiarze 205/55 R16, opona zimowa Goodyear Ultra Grip 9+ otrzymała notę polecaną (2020 r.);

  • Test Auto Zeitung w rozmiarze 205/55 R16, opona zimowa Goodyear Ultra Grip 9+ została szczególnie polecana (3. miejsce, 2020 r.);

  • Test ADAC w rozmiarze 205/55 R16, opona zimowa Goodyear Ultra Grip 9+ otrzymała notę zadowalającą (2020 r.);

  • Test TCS w rozmiarze 205/55 R16, opona zimowa Goodyear Ultra Grip 9+ otrzymała notę polecaną (2020 r.).

Dostępne rozmiary opon Goodyear Ultra Grip 9+

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.