Goodyear Ultra Grip Ice Arctic SUV

Goodyear
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Goodyear Ultra Grip Ice Arctic SUV

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Goodyear Ultra Grip Ice Arctic SUV jest jedną z innowacji północnoamerykańskiego giganta. Model przeznaczony jest dla crossoverów i SUV-ów eksploatowanych w surowym klimacie, gdzie zimą temperatury spadają do trzydziestu stopni Celsjusza.

Podobnie jak wersja przeznaczona dla konwencjonalnego samochodu, model ten został opracowany w technologii Multicontrol Ice, w której wprowadzono szereg zmian mających na celu uwzględnienie większej masy nowoczesnych samochodów terenowych. Istota tego rozwiązania technologicznego nie uległa jednak zmianie — nadal są to stalowe kolce z szerokim stopem węglików spiekanych i zoptymalizowanym układem bieżnika.

Różnica w stosunku do wersji oryginalnej polega na zmodyfikowanej podstawie kolca z szerszą krawędzią spływu, co prowadzi do większej skuteczności hamowania. Jednocześnie, zoptymalizowany rozkład kolców na bieżniku zapewnia lepszą przyczepność na lodzie, a także zmniejsza generowany przez nie hałas.

Jak wiadomo, zimowe drogi to nie tylko lód, ale także śnieg i błoto pośniegowe. Doskonała przyczepność na tego typu nawierzchniach od dziesięcioleci jest znakiem rozpoznawczym niemal wszystkich opon zimowych Goodyeara. Te cechy posiada również opona Ultra Grip Ice Arctic SUV.

Popularne rozmiary opon Goodyear Ultra Grip Ice Arctic SUV

Dostępne rozmiary opon Goodyear Ultra Grip Ice Arctic SUV

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.