Goodyear Ultra Grip Ice 2

Goodyear
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Goodyear Ultra Grip Ice 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Goodyear Ultra Ice 2 jest wynikiem trzech lat ciężkiej pracy i próbą zniwelowania różnic w stosunku do europejskich rywali w sektorze oponiarskim. Wstępne testy przeprowadzone przez niezależne media specjalistyczne wykazały, że był to więcej niż sukces, ponieważ model ten okazał się znacznie lepszy od swoich rówieśników, którzy wcześniej znajdowali się na szczycie rankingów. 

Jedną z najbardziej godnych uwagi innowacji tej północnoamerykańskiej opony jest mieszanka gumy, którą specjaliści od marketingu producenta nazywają "cryo-adaptive". Termin ten w bardziej zrozumiałym języku oznacza, że bieżnik opony pozostaje elastyczny nawet w bardzo niskich temperaturach, za które w Ameryce Północnej uważa się wartości przekraczające minus 25 stopni Celsjusza.

Istotnym zmianom uległa również konstrukcja systemu odwadniającego. Nadal składa się on z podłużnych i poprzecznych rowków, ale ich liczba i wielkość niektórych z nich została znacznie zwiększona, co z kolei znacznie zwiększyło ich funkcjonalność. W szczególności rowki poprzeczne znajdujące się w strefie barkowej bieżnika są w stanie wychwytywać bardzo duże ilości śniegu, poprawiając w ten sposób trakcję.

Dostępne rozmiary opon Goodyear Ultra Grip Ice 2

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.