Goodyear Wrangler HP All Weather

Goodyear
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Goodyear Wrangler HP All Weather

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Producentem opon całorocznych Wrangler HP All Weather jest amerykański koncern Goodyear, który zaliczany jest do czołówki producentów ogumienia na świecie.

Specjalizuje się w ogumieniu do aut typu SUV, z napędem 4x4, samochodów ciężarowych, wyścigowych, pojazdów przemysłowych, a nawet do samolotów. Decydując się na zakup produktów Goodyear ma się pewność najlepszej jakości wykonania oraz doskonałych osiągów

Goodyear Wrangler HP All Weather jest całoroczną oponą z kategorii premium zaprojektowaną z myślą o samochodach typu SUV lub z napędem 4x4. Świetnie nadaje się dla kierowców szukających opony zachowującej świetne parametry latem i zimą. 

Użyta mieszanka gumowa należy do jednych z najnowocześniejszych na świecie, a jej właściwości gwarantują bardzo dobre zachowanie na drodze bez względu na panującą temperaturę. 

Zimą mieszanka zachowuje pełną elastyczność, co powoduje powiększenie powierzchni styku opony z jezdnią, a to przekłada się na zwiększenie przyczepności. Latem mieszanka staje się sztywniejsza, dzięki czemu wolniej się ściera, zachowując się jak ogumienie letnie. To wszystko składa się na gwarancję komfortowej i bezpiecznej jazdy przez cały rok. 

Zastosowana technologia SmartTred Design, która polega na zastosowaniu środkowej strefy zwiększającej trakcję na nawierzchniach o niskiej przyczepności oraz na sztywnym barku, który pomaga osiągnąć stabilność w czasie dynamicznej i sportowej jazdy. Przekłada się to również na lepsze hamowanie, szczególnie w sytuacjach awaryjnych. 

Rowki biegnące w dwóch kierunkach zapewniają szybkie i płynne odprowadzanie wody spod czoła opony, co minimalizuje ryzyko wystąpienia aquaplaningu. Gwarantuje to bezpieczeństwo podczas jazdy po mokrych i śliskich nawierzchniach. 

Model Goodyear Wrangler HP All Weather spełni wszystkie wymagania kierowców, którzy od opon całorocznych oczekują bezpieczeństwa, trwałości i niezawodności.

Dostępne rozmiary opon Goodyear Wrangler HP All Weather

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.