Goodyear Vector 4Seasons SUV GEN-2

Goodyear
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Goodyear Vector 4Seasons SUV GEN-2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Goodyear Vector 4Seasons SUV GEN-2 to wysokiej jakości opona całoroczna zaliczana do klasy premium. Jest to więc produkt, który zapewnia swoim użytkownikom optymalne właściwości jezdne oraz wysoką jakość i niezawodność. Produkt ten charakteryzuje się materiałami oraz innowacyjnymi technologiami, które sprawiają, że ogumienie jest trwałe, komfortowe i bezpieczne w użytkowaniu zarówno w sezonie letnim, jak również zimowym.

Opisywany produkt został odpowiednio wzmocniony i wytworzony ze specjalnych składników. Dzięki temu jest on przystosowany do użytkowania w pojazdach typu SUV i większych, mocniejszych samochodach wyposażonych w napęd 4x4. Ogumienie to może być stosowane w pojazdach, które posiadają felgi w rozmiarze od 16 do 19 cali.

Jest to druga generacja modelu Goodyear Vector 4Seasons SUV, która pod wieloma względami została poprawiona w porównaniu ze swoim poprzednikiem. Dzięki przystosowaniu produktu do wszystkich pór roku i dowolnych warunków pogodowych, nie trzeba martwić się sezonową wymianą opon.

W oponach Goodyear Vector 4Seasons SUV GEN-2 wykorzystano technologię SmartTRED. Rozwiązanie to polega na zastosowaniu bieżnika, który dostosowuje się do panujących warunków na trasie. Specjalne lamele waflowe 3D poprawiają stabilność i pewność prowadzenia pojazdu na ośnieżonej i oblodzonej nawierzchni.

Kierunkowy bieżnik wykorzystany w modelu Goodyear Vector 4Seasons SUV GEN-2 skutecznie odprowadza wodę i błoto pośniegowe spod powierzchni opony, zwiększając ochronę pojazdu przed zjawiskiem aquaplaningu oraz poślizgu w warunkach letnich i zimowych.

Co więcej w ogumieniu Goodyear Vector 4Seasons SUV GEN-2 wbudowano specjalne ranty ochronne, które zwiększają odporność felgi na uszkodzenia po wjechaniu w dziurę lub najechaniu na krawężnik.

Testy opony całorocznej Goodyear Vector 4Seasons SUV GEN-2

  • Test Auto Bild Allrad w rozmiarze 235/55 R19, opona całoroczna Goodyear Vector 4Seasons SUV GEN-2 otrzymała notę dobrą (2020 r.);

  • Test Auto Bild Allrad w rozmiarze 235/65 R17, opona całoroczna Goodyear Vector 4Seasons SUV GEN-2 otrzymała notę dobrą (2020 r.).

Dostępne rozmiary opon Goodyear Vector 4Seasons SUV GEN-2

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.