Goodyear Cargo Vector 2

Goodyear
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Goodyear Cargo Vector 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Goodyear Cargo Vector 2 to opona całoroczna zaprojektowana z myślą o samochodach dostawczych oraz lekkich pojazdach ciężarowych. Jest to produkt klasy premium przeznaczony dla użytkowników, którzy cenią sobie jak najlepsze parametry i właściwości jezdne.

Inżynierowie z firmy Goodyear zdecydowali się na wzmocnienie tego modelu w porównaniu ze swoim poprzednikiem. Dzięki temu opona jeszcze lepiej radzi sobie z dużym obciążeniem zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym.

Nowoczesna i starannie dobrana mieszanka gumowa bazuje na związkach krzemionki i polimeru kauczukowego. Są to składniki, które poprawiają przyczepność i parametry jezdne niezależnie od panujących warunków drogowych i pogodowych w sezonie letnim czy też zimowym.

Warto dodać, że mieszanka ta zachowuje bardzo dobrą elastyczność zimą oraz sztywność latem. Do tego charakteryzuje się zoptymalizowaną odpornością na różne uszkodzenia czy też przedwczesne zużycie.

W ogumieniu Goodyear Cargo Vector 2 wykorzystano bieżnik o asymetrycznej budowie. Taka konstrukcja zapewnia optymalne właściwości jezdne na suchej oraz mokrej, ośnieżonej i oblodzonej nawierzchni. Specjalny układ kanałów i rowków umożliwia efektywne odprowadzanie wody i błota pośniegowego spod powierzchni opony.

To z kolei sprawia, że produkt szybko się osusza i w ten sposób w znacznym stopniu zmniejsza się ryzyko wystąpienia aquaplaningu czy też poślizgu na śniegu.

Specjalne szerokie rowki wzdłużne poprawiają trakcję na śniegu i mokrej nawierzchni. W bieżniku zastosowano też sporą liczbę nacięć, które poprawiają stabilność jazdy. Opona dobrze trzyma się nawierzchni i dzięki temu można bezproblemowo ruszać z miejsca, przyspieszać, bezpiecznie hamować oraz utrzymywać właściwy tor jazdy na śniegu, lodzie oraz na suchych trasach w porze letniej.

Na krawędziach bieżnika opony Goodyear Cargo Vector 2 znajdują się klocki pochylone pod specjalnym kątem. Dzięki temu opona utrzymuje optymalny kontakt z podłożem niezależnie od warunków drogowych i atmosferycznych. Zoptymalizowane naciski z kolei wpływają korzystnie na powolne i równomierne zużycie bieżnika.

Dostępne rozmiary opon Goodyear Cargo Vector 2

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.