Goodyear Vector 4Seasons Gen-3

Goodyear
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Goodyear Vector 4Seasons Gen-3

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 to wysokiej jakości opony całoroczne pochodzące od znanego producenta, który zajmuje się wytwarzaniem produktów klasy premium. 

Jest to trzecia generacja tego modelu, w której poprawiono wiele istotnych parametrów, dzięki czemu produkt zapewnia jeszcze lepsze właściwości jezdne oraz został doceniony przez licznych ekspertów i zwyczajnych użytkowników.

Nowa wersja opony całorocznej Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 zapewnia jeszcze lepszy poziom przyczepności na śniegu. Oznacza to, że kierowca może cieszyć się dużym komfortem i bezpieczeństwem podczas jazdy w nawet bardzo trudnych warunkach zimowych

W centralnej części bieżnika producent zwiększył liczbę lamelek, czyli specjalnych nacięć. To dzięki nim opona bardzo dobrze chwyta się drogi i oferuje stabilną, bezpieczną jazdę.

Zarówno na suchej, jak i mokrej oraz ośnieżonej nawierzchni, opony Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 zapewniają precyzyjne odwzorowanie ruchów kierownicą, płynne ruszanie z miejsca oraz krótką drogę hamowania

Bloki bieżnika zostały dodatkowo wzmocnione, dzięki czemu opona nie ulega odkształceniu w czasie jazdy, a to sprawia, że sterowność pojazdu jest bezproblemowa.

Specjalny układ kanalików i rowków, które ścierają się równomiernie sprawia, że ogumienie Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 zapewnia optymalne właściwości jezdne przez cały okres swojej żywotności

Produkt skutecznie odprowadza wodę i błoto pośniegowe spod swojej powierzchni. Dzięki temu samochód jest efektywnie chroniony przed niebezpiecznym zjawiskiem aquaplaningu.

Nie należy zapominać o starannie dobranej mieszance gumy, która świetnie dostosowuje się do zróżnicowanych temperatur letnich i zimowych zapewniając optymalną elastyczność oraz trwałość.

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 otrzymało tytuł Zielonej Opony 2022

Opona Vector 4Seasons Gen-3 nie tylko uzyskała najwyższą ocenę w teście osiągów, ale testerzy Auto Bild stwierdzili również, że zapewnia ona kierowcom znakomity przebieg i niski współczynnik ścieralności, a także niską wagę i cichsze wrażenia z jazdy niż testowani konkurenci.

Opona Vector 4Seasons Gen-3 Goodyeara wyróżniała się, jeżeli chodzi o opony, które zarówno dobrze zachowują się w różnych warunkach, jak i są najbardziej wydajne. Auto Bild stwierdził, że Goodyear udowadnia, że "najwyższe osiągi w zakresie dynamiki jazdy i zaangażowanie w ochronę środowiska nie wykluczają się wzajemnie".

Testy opony całorocznej Goodyear Vector 4Seasons Gen-3

  • Test Auto Bild w rozmiarze 205/55 R16, opona całoroczna Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 otrzymała notę szczególnie polecaną (1. miejsce, 2020 r.);

  • Test Auto Express w rozmiarze 225/45 R17, opona całoroczna Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 zajęła 2. miejsce (2020 r.).

  • Test Auto Bild w rozmiarze 195/55 R16, opona całoroczna Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 zajęła 1. miejsce (2022 r.)

 

Dostępne rozmiary opon Goodyear Vector 4Seasons Gen-3

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.