Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 SUV

Goodyear
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 SUV

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 SUV to już trzecia edycja bardzo popularnej serii, która przeznaczona jest SUV-om i samochodom z napędem na cztery koła. Popularność tych opon nie wzięła się znikąd – są świetnym rozwiązaniem całorocznym, które pomoże w zachowaniu pełnej kontroli nad pojazdem, niezależnie od warunków pogodowych.

Firma Goodyear tworzy opony z najwyższej jakości materiałów, jednocześnie dbając o zastosowanie najnowszych trendów technologicznych. W trzecim modelu serii Vector 4Seasons zastosowano bieżnik kierunkowy, który znany jest głównie ze swojego zastosowaniu w oponach zimowych.

Doświadczenie marki Goodyear pozwoliło jednak na dostosowanie go tak, aby sprawdzał się świetnie również latem, na suchych nawierzchniach.

Wyposażenie bieżnika w gęstą sieć lameli, które skumulowane zostały w środkowej części bieżnika, pozwalają na zachowanie świetnej trakcji na śniegu, błocie, jak i gorącym asfalcie. Wszystko to wspomagają wytrzymałe bloki, które zapewniają pełnię stabilności i sterowalności pojazdu – skracają też drogę hamowania na suchej nawierzchni.

Przy dobrych oponach całorocznych nie można zapomnieć o skutecznym odprowadzaniu wody i zanieczyszczeń. W tym przypadku opony Vector 4Seasons Gen-3 SUV otrzymały szerokie kanaliki, które pozwalają na szybki spływ wody tak, aby nie zakłócał w żaden sposób pracy ogumienie, zmniejszając jego przyczepność.

Warto wspomnieć też o staraniach firmy Goodyear w zakresie zmniejszenia oporów toczenia. Udane obniżenie tej specyfikacji pozwala na zredukowanie zużycia paliwa, które przekłada się na mniejsze koszta eksploatacyjne dla kierowców.

Testy opony całorocznej Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 SUV

Na chwilę obecną nie przeprowadzono żadnych testów porównawczych tego modelu, co nie sprawia jednak, że powstrzymało to kierowców przed zakupem.

Wiele osób jest w pełni zadowolona z posiadania tych opon, chwaląc szczególnie ich odporność na szeroką gamę temperatur, która łączy się z dobrą przyczepnością. Użytkownicy doceniają też długą żywotność tego modelu.

Dostępne rozmiary opon Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 SUV

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.