Goodyear Vector 4Seasons Gen-2

Goodyear
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Goodyear Vector 4Seasons Gen-2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Goodyear to marka, która jest już w świecie motoryzacyjnym znana od ponad 100 lat. Sprawia to, że praktycznie każdy model opon, które oferują, spotyka się z pozytywnymi opiniami użytkowników i recenzentów - nie inaczej jest w przypadku modelu Goodyear Vector 4Seasons Gen-2. Jest to model, który sprawdzi się świetnie przez cały rok rozważnej jazdy po mieście. 

Uniwersalność Goodyear Vector 4Seasons Gen-2 pokazuje jej szeroka dostępność pod względem rozmiaru. Z łatwością znaleźć ją można w wymiarach felgi od 13 do 20 cali. 

Opinie użytkowników, które można spotkać, cenią ją za niezwykle długą żywotność, która pozwala na wielosezonową eksploatację bez wyraźnych ubytków w jakości użytkowania.

Model Goodyear Vector 4Seasons Gen-2 sprawdzi się świetnie zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni - śnieg, błoto i upały nie są mu straszne. Bardzo ważne dla komfortu użytkowników jest też to, że są to bardzo ciche opony, redukujące nadmiar drgań. 

Nie można zapomnieć, że opisywany model marki Goodyear jest też nastawiony na zmniejszenie zużycia paliwa, jak i ścieralności gumy. Wszystko to zostało osiągnięte przez niskie opory toczenia, jak i zastosowanie równomiernego nacisku na podłoże.

Warto wspomnieć o bieżniku zastosowanych w tych oponach. Zastosowano tutaj trójwymiarowe, gęste lamele, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo podczas poruszania się. 

Dobrze dopasowana mieszanka gumowa pozwala na dopasowanie się opon do każdych warunków atmosferycznych. Dzięki technologii SmarTRED ruszanie, manewrowanie i hamowanie są wielce ułatwione. 

Testy opon całorocznych Goodyear Vector 4Seasons Gen-2

  • Test ADAC w rozmiarze 235/55 R17, opony całoroczne Goodyear Vector 4Seasons Gen-2 dostały notę wystarczającą przy uzyskaniu 2. miejsca w rankingu (2020 r.);

  • Test Auto Bild w rozmiarze 225/45 R17, opony całoroczne Goodyear Vector 4Seasons Gen-2 dostały notę dobrą, uzyskując 3. miejsce w rankingu (2020 r.);

  • Test  ACE/GTÜ w rozmiarze 205/60 R16, opony całoroczne Goodyear Vector 4Seasons Gen-2 otrzymały notę polecanych, jednocześnie zajmując 3. miejsce w rankingu (2019 r.);

  • Test AutoExpress w rozmiarze 225/45 R17, opony całoroczne Goodyear Vector 4Seasons Gen-2 zajęły 3. miejsce w rankingu (2018 r.).

Dostępne rozmiary opon Goodyear Vector 4Seasons Gen-2

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.