Vredestein Wintrac Xtreme | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Vredestein Wintrac Xtreme

Vredestein
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Vredestein Wintrac Xtreme

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 3 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.39/6

Vredestein Wintrac Xtreme to opony całoroczne, które przeznaczone są do większości nowoczesnych modeli samochodów osobowych należących do różnych klas.

Kluczową cechą unikalnego projektu symetrycznego kierunkowego wzoru bieżnika jest to, że w jego tworzeniu brało udział znane na całym świecie studio projektowe Giugiaro. W rezultacie rysunek tego modelu jest szczególnie atrakcyjny estetycznie.

Środkowa część bieżnika składa się z dwóch części, z których każda zawiera liczne bloki w kształcie litery V, których kształt tworzy stylowy wygląd całego wzoru. W ten sposób atrakcyjny wygląd łączy się w zaskakujący sposób z najwyższą funkcjonalnością.

Chodzi o to, że V-bloki w centralnej części bieżnika zapewniają najbardziej równomierny rozkład obciążeń na całej powierzchni styku opony z podłożem.

Ponadto ostre krawędzie utworzone przez te bloki pozwalają oponie Vredestein Wintrac Xtreme skutecznie chwytać nawierzchnię drogi, zachowując przy tym doskonałą stabilność kierunkową przy każdej prędkości.

Dodatkową przyczepność zapewniają liczne faliste lamele, którymi pokryty jest cały bieżnik. Ostre krawędzie tworzone przez te lamele skutecznie przebijają warstwę wody, dzięki czemu można pewnie poruszać się po oblodzonej powierzchni.

Zalety opony Vredestein Wintrac Xtreme

  • Unikalny w wyglądzie i funkcjonalności symetryczny kierunkowy wzór bieżnika opony zapewnia doskonałą przyczepność w każdych warunkach drogowych;
  • wiele zygzakowatych lameli pozwala bez uszczerbku dla bezpieczeństwa pewnie poruszać się po oblodzonych drogach;
  • mieszanka gumowa OSP posiada w swoim składzie składniki zawierające krzem, dzięki którym opona wykazuje doskonałą przyczepność i elastyczność w ujemnych temperaturach otoczenia;
  • równomierne rozłożenie obciążenia na miejscu styku zapewnia doskonałą przyczepność na różnych rodzajach powłok, a także zapobiega rozwojowi nierównomiernego zużycia.

Popularne rozmiary opon Vredestein Wintrac Xtreme

Dostępne rozmiary opon Vredestein Wintrac Xtreme

18 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2021 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 140

52 561 11 40

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia