Opony zimowe Vredestein

Vredestein
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
zimowe opony
Vredestein

Szerokość

Profil

Średnica

Opony zimowe Vredestein

Sezon zimowy charakteryzuje się wieloma utrudnieniami na drogach. W takich warunkach warto zapewnić sobie maksymalne bezpieczeństwo wybierając opony producenta klasy premium.

Holenderska marka Vredestein istnieje już od początku XX wieku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oponiarskiej, Vredestein doskonale rozumie potrzeby i trudności, z jakimi musi mierzyć się europejski kierowca.

Firma bardzo szybko zdobyła światową renomę dzięki wyższej niż konkurencja trwałości materiałów. Teraz, już jako część koncernu oponiarskiego Apollo Tyres, Vredestein dalej rozwija skrzydła, produkując opony zimowe dostarczające najlepszych wrażeń z prowadzenia pojazdu.

Testy opon zimowych Vredestein

Opony zimowe Vredestein to produkty klasy premium w pełnym tego słowa znaczeniu. Ogumienie zostało docenione przez wielu kierowców i niezależnych ekspertów na całym świecie.

Przy wyborze opon należy pamiętać, że opony zimowe Vredestein posiadają oznaczenie 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake). Dzięki niemu mamy gwarancję, że przyczepność opony na śniegu została poddana testom i spełnia wymogi Unii Europejskiej.

Wśród wielokrotnie nagradzanych w testach opon zimowych Vredestein, warto zwrócić uwagę na model Vredestein Snowtrac 5. Opona jest stworzona z myślą o codziennej jeździe na każdym rodzaju nawierzchni, a specjalna rzeźba bieżnika gwarantuje optymalną przyczepność i ochronę przed aquaplaningiem.

Vredestein Snowtrac 5 został w 2019 uhonorowany notą „polecana” w niezależnych testach ÖAMTC i TCS.

Opony zimowe Vredestein czy warto?

Opony zimowe Vredestein cechują bardzo wysokie parametry. Ogumienie jest bardzo wytrzymałe dzięki wysokiej jakości mieszankom użytym do produkcji.

Każda opona zimowa Vredestein przechodzi przez kompleksowe procesy projektowe i poddawana jest drobiazgowym testom aby zapewnić najlepszą jakość użytkowania.

W ofercie Vredestein znajdziesz szeroki wybór opon zimowych między innymi do samochodów osobowych, dostawczych, minibusów i SUV-ów.

Konstruktorzy i inżynierowie Vredestein dopracowali opony zimowe w najdrobniejszych szczegółach, byś mógł podróżować komfortowo. Zapewnij sobie bezpieczną i stabilną jazdę -  kup opony zimowe Vredestein!

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.