Vredestein Wintrac

Vredestein
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Vredestein Wintrac

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 3 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.81/6

Modelem opony samochodowej zaliczanej do segmentu premium i przeznaczonej do jazdy w sezonie zimowym jest oczywiście model Vredestein Wintrac. Stworzony z myślą o kierowcach wymagających doskonałych osiągów i parametrów technicznych. Produkowane przez holenderskie przedsiębiorstwo działające na rynku od kilkudziesięciu lat.

Ogumienie samochodowe w postaci Vredestein Wintrac jest przeznaczone dla kierowców, którzy oczekują doskonałej przyczepności w trudnych warunkach, wysokiej jakości mieszanki gumowej odpornej na odkształcenia czy urazy mechaniczne.

Model Vredestein Wintrac został poddany wielu testom. Testy przeprowadzane były przez profesjonalne serwisy zajmujące się oceną jakości i osiągów różnych modeli opon. W testach tych Vredestein Wintrac zajmowały stosunkowo wysokie miejsca, a o ich jakości świadczyć mogą również pozytywne opinie zadowolonych użytkowników.

Przeznaczeniem opon Vredestein Wintrac jest jazda po nawierzchniach ośnieżonych i oblodzonych, ale nie można zapominać, że opony zimowe tej marki świetnie radzą sobie w okresie jesiennym czy wczesną wiosną.

Formuła mieszanki gumowej, użyta do produkcji Vredestein Wintrac, jest wyjątkowo elastyczna, dzięki czemu opona nie odkształca się, kiedy temperatura na zewnątrz spada poniżej zera. Elastyczność opony zapewnia także doskonałą przyczepność w niesprzyjających warunkach.

Bieżnik opon Vredestein Wintrac ukształtowany został w sposób kierunkowy. Kierunkowa rzeźba bieżnika zapewnia więc doskonałe odprowadzanie wody i śniegu (a także błota) spod kół auta wyposażonego w opony Vredestein Wintrac. Należy jednak pamiętać, że opony z bieżnikiem kierunkowym należy zamontować w prawidłową stronę. Z bieżnikiem kierunkowym można wykonywać nieco bardziej gwałtowne manewry, a stopień bezpieczeństwa wcale nie zostanie zmniejszony.

Testy opony zimowej Vredestein Wintrac

  • Test ProMobil, opona zimowa Vredestein Wintrac (4. miejsce, 2018 r.);
  • Test Auto Bild, opona zimowa Vredestein Wintrac (18. miejsce, 2016 r.);
  • Test Auto Bild, opona zimowa Vredestein Wintrac (17. miejsce, 2018 r.);
  • Test Auto Bild, opona zimowa Vredestein Wintrac (6. miejsce, 2019 r.);
  • Test Auto Motor und Sport, opona zimowa Vredestein Wintrac (6. miejsce, 2016 r.).

Dostępne rozmiary opon Vredestein Wintrac

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.