Vredestein Wintrac Pro

Vredestein
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Vredestein Wintrac Pro

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 3 lata
14 dni na zwrot towaru

Opony Vredestein Winter Pro odpowiadają na rosnące wymagania rynku w segmencie opon 17-calowych oraz ultrawydajnych. Firma Vredestein od lat znajduje się w czołówce producentów.

Nowe zimowe opony tej marki nie ustępują pod względem osiągów najlepszym markom, oferując bardzo dobrą przyczepność na zakrętach, krótką drogę hamowania na mokrej nawierzchni oraz doskonałe prowadzenie przy dużych prędkościach. 

Vredestein Wintrac Pro jest dostępny w indeksie prędkości Y, co oznacza, że nadaje się do użytku z prędkością do 300 km/h. Największymi zaletami opon Vredestein Wintrac Pro są: atrakcyjny design oraz zaawansowana technologia wytwarzania.

Bieżnik zbudowany jest z przecinających się rowków kierunkowych o ostrych krawędziach, dzięki czemu auto nie traci na dynamice np. podczas ostrych manewrów na drodze. Ten model charakteryzuje się również dużą powierzchnią styku z nawierzchnią drogi, dzięki czemu auto reaguje dokładniej na wszelkie manewry kierowcy. To wszystko przekłada się na lepsze prowadzenie i zwiększenie bezpieczeństwa. 

Dzięki owalnemu kształtowi bieżnika możliwe jest dość szybkie odprowadzenie wody spod opony. Zalegające błoto, śnieg i osady są natychmiastowo rozprowadzane między rowkami bocznymi, co skutkuje dobrym utrzymaniem trakcji. 

Marka Vredestein opracowała własną mieszankę gumową na bazie wysokiej klasy krzemionki oraz opatentowanej żywicy. Dane składniki poprawiają przyczepność na ośnieżonych i oblodzonych nawierzchniach, a także sprawiają, że prowadzenie pojazdu jest precyzyjne nawet w najtrudniejszych warunkach. Dzięki zestawieniu wszystkich składników opona jest odporna na skoki temperatury.

Ten model zastąpił opony Vredestein Wintrac xtreme S.

Opony Wintrac Pro plasują się na 7 miejscu z 39 pozycji opon Ultra High Performance. 

Testy opony zimowej Vredestein Winter Pro

  • Test Auto Bild w rozmiarze 225/55 R17, opona zimowa Vredestein Wintrac Pro otrzymała notę polecaną (4. Miejsce, 2020 r.);

  • Test ADAC w rozmiarze 235/55 R7, opona zimowa Vredestein Wintrac Pro otrzymała notę zadowalającą (2020r.).

Dostępne rozmiary opon Vredestein Wintrac Pro

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

22 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.