Goodyear WRANGLER AT/S

Goodyear
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Goodyear WRANGLER AT/S

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Goodyear WRANGLER AT/S to niepowtarzalne opony letnie. Zostały one wyprodukowane przez amerykański koncern Goodyear, który jest jedną z wiodących marek na ogólnoświatowym rynku motoryzacyjnym. Ogumienie WRANGLER AT/S zostało stworzone z myślą o samochodach terenowych, SUV-ach i Pickup-ach. 

Wielopłaszczyznowy bieżnik odpowiada za zachowanie sterowności i przyczepności na każdym rodzaju nawierzchni. Dodatkowo samoczyszczące się rowki odprowadzają z powierzchni opony wodę, błoto oraz śnieg. Liczne ząbkowane nacięcia pozwalają utrzymać prawidłową trakcję, nawet podczas jazdy po oblodzonym terenie. Wewnątrz opony znajdują się dwa stalowe pasy, które ją usztywniają i zapobiegają zniekształceniom. 

Niezwykle twarda mieszanka krzemowa jest wysoce odporna na zużycie i charakteryzuje się długą żywotnością. Ponadto zapewnia ona cichą pracę ogumienia podczas kierowania pojazdem. 

Goodyear WRANGLER AT/S to rozwiązanie klasy premium, które wyróżnia się na tle konkurencji, dzięki swojej wytrzymałości i niezawodności w każdych warunkach. Te innowacyjne całoroczne opony przypadną do gustu wszystkim pasjonatom jazdy terenowej.

Popularne rozmiary opon Goodyear WRANGLER AT/S

Dostępne rozmiary opon Goodyear WRANGLER AT/S

16 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.