Goodyear Cargo Marathon

Goodyear
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Goodyear Cargo Marathon

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Goodyear Cargo Marathon to opona letnia reprezentująca klasę premium, która jest produkowana z myślą o samochodach dostawczych i lekkich ciężarówkach.

Konstruktorzy zadbali o to, aby opona została wykonana z innowacyjnej mieszanki krzemionkowej z dodatkiem polimeru kauczukowego. Mieszanka Half Silica to niemal gwarancja przyczepności na mokrych nawierzchniach, a także znacznie skróconego czasu hamowania.

Opona została wyposażona w bieżnik z czterema żebrami i innowacyjnym system rowków. Dzięki temu jazda jest stabilna, a szerokie rowki odprowadzają nadmiar wody i błota spod kół, gwarantując styczność opony z podłożem i mniejszą szansę na wystąpienie zjawiska akwaplanacji.

Nowoczesna rzeźba powoduje, że model Goodyear Cargo Marathon charakteryzuje się niezwykłą precyzją i przewidywalnością. 

Wyrównany nacisk opony na podłoże sprawia, że jazda jest bezpieczniejsza, a zużycie ogumienia równomierne, z kolei wzmocniona nylonem konstrukcja nie poddaje się łatwo uszkodzeniom mechanicznym. Jest również przystosowana do ponadprzeciętnego obciążenia.

Przemyślany układ klocków nie tylko poprawia trakcję, ale również tłumi emitowany przez opony hałas i zmniejsza wibracje w czasie jazdy z dużą prędkością.

Warto również zaznaczyć, że w tym wypadku opory toczenia są zredukowane, a co za tym idzie - samochód spala mniej paliwa, oszczędzając pieniądze i generując znacznie mniej szkodliwych dla środowiska substancji.

Goodyear to dziś jeden z najpotężniejszych koncernów produkujących opony. Ugruntowana pozycja nie sprawiła jednak, że producent poprzestał na znanych technologiach. Intensywny rozwój, testy i nowoczesne metody produkcji sprawiają, że co roku miliony ludzi decydują się na nowe ogumienie tej marki.

Testy opony letniej Goodyear Cargo Marathon

  • Test Autobild w rozmiarze 245/35 R19, opona Goodyear Cargo Marathon otrzymała notę polecaną (3. miejsce, 2020 r.);

  • Test Auto Motor Sport w rozmiarze 225/45 R18, opona letnia Goodyear Cargo Marathon otrzymała notę wzorową (1. miejsce, 2020 r.). 

Dostępne rozmiary opon Goodyear Cargo Marathon

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.