Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2

Goodyear
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 to opona samochodowa klasy premium, która oferuje doskonałe osiągi nawet dla najbardziej wymagających kierowców. Guma przeznaczona jest do samochodów osobowych, sportowych, które charakteryzują się dużą mocą silnika. Choć od 2011 roku dostępne są dwie kolejne generacje, to właśnie druga wersja pozostaje najpopularniejsza.

Opony letnie Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 charakteryzują się asymetrycznym, zoptymalizowanym wzorem bieżnika, który pomaga kierowcy zachować pełną kontrolę nad pojazdem, nawet przy dużych prędkościach.

Wzór kontaktu opony z podłożem i duża powierzchnia styku oznaczają, że możesz w pełni wykorzystać możliwości układu napędowego swojego samochodu, bez obawy o utratę kontroli nad nim. Dodatkową zaletą tych opon jest nowoczesny wzór bieżnika, który zapobiega poślizgom na mokrych nawierzchniach.

Skuteczne odprowadzanie wody z powierzchni opony zmniejsza ryzyko wystąpienia aquaplaningu o 20-30%. Dzięki tym rozwiązaniom opona Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 zapewnia bezpieczną i niezawodną jazdę w każdych warunkach.

Opony Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 pasują na obręcze o rozmiarach od 16 do 20 cali. Użytkownicy doceniają znakomitą przyczepność opony do asfaltu podczas ruszania z miejsca, jazdy po drodze i hamowania.

Na mokrych zakrętach opony nie wykazują żadnego poślizgu, co zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. Opinie o oponie Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 świadczą o tym, że jest ona niezawodna, bardzo cicha i pomaga zmniejszyć zużycie paliwa.

Dodatkową zaletą wersji letniej jest wprowadzenie udoskonaleń poprawiających akustykę jazdy. Do produkcji opon użyto zmienionej mieszanki gumowej, która skutecznie skraca drogę i czas hamowania średnio o 10-20%. To kolejna zaleta gumy Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2, która pozwala cieszyć się szybką, dynamiczną jazdą oraz bezpiecznym i skutecznym hamowaniem w razie potrzeby.

Dzięki swojej konstrukcji, opony są również trwałe i zmniejszają zużycie paliwa. Konstrukcja koła dostosowuje się do nierówności drogi tak skutecznie, jak to tylko możliwe, a także znacznie zwiększa odporność na zużycie. Opona wytrzymuje średnio o 10% dłużej niż jej wysokiej klasy odpowiedniki w kategorii cenowej premium.

Dostępne rozmiary opon Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.