Kumho KU39 ECSTA LE SPORT

Kumho
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Kumho KU39 ECSTA LE SPORT

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Kumho KU39 ECSTA LE SPORT to opona letnia klasy średniej, produkowana z myślą o samochodach osobowych, które są wykorzystywane nie tylko w mieście, ale i na dłuższych trasach w różnorodnych warunkach.

Opona została wyposażone w nowoczesny bieżnik asymetryczny, dzielący się na dwie niezależne części. Jego zewnętrzna połowa gwarantuje doskonałą przyczepność na suchych nawierzchniach i ostrych zakrętach. Z kolei część wewnętrzna skutecznie odprowadza nadmiar wody spod kół, dzięki czemu pojazd przemierzający w deszczu mokre nawierzchnie, ma mniejsze szanse na wystąpienie zjawiska akwaplanacji.

Model Kumho KU39 ECSTA LE SPORT został wykonany z nowoczesnej mieszanki gumowej z dodatkiem krzemionki, która zachowuje swoje właściwości niezależnie od warunków pogodowych. Nawet podczas skrajnych upałów zachowa optymalną twardość oraz sprężystość, dzięki której dostosowuje się do nawierzchni.

Związki krzemionki mają bardzo dobry wpływ na sterowność i przyczepność na mokrych nawierzchniach, a dodatkowo pozwalają na osiąganie krótkiego czasu hamowania. Wzmocniona konstrukcja zapewnia równomierne i powolne zużycie, a system mocnych klocków na bieżniku pozwolił zredukować drgania oraz emisję hałasu podczas jazdy.

Konstruktorzy postarali się, aby zmniejszyć wagę opon, przez co zmniejszyli również opory toczenia. Ta innowacja ma kolosalny wpływ na efektywność paliwową oraz emisję szkodliwych substancji do środowiska.

Kumho to producent z Południowej Korei, który specjalizuje się w produkcji opon klasy medium. Produkty marki stanowią wyważony kompromis pomiędzy atrakcyjną ceną a bardzo dobrymi osiągami i parametrami.

Testy opony letniej Kumho KU39 ECSTA LE SPORT

  • Test European Tyre w rozmiarze 235/50 R17, opona letnia Kumho KU39 ECSTA LE SPORT otrzymała notę zadowalającą (10. miejsce, 2013 r.);

  • test Autobild 50 Summer Tyre Shootout w rozmiarze 235/50 R17, opona letnia Kumho KU39 ECSTA LE SPORT otrzymała notę polecaną (13. miejsce, 2014 r.);

  • test Autobild Top 15 Summer Tyre w rozmiarze 235/50 R17, opona letnia Kumho KU39 ECSTA LE SPORT otrzymała notę zadowalającą (8. miejsce, 2014 r.). 

Dostępne rozmiary opon Kumho KU39 ECSTA LE SPORT

17 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.