Opony letnie Kumho

Kumho
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
letnie opony
Kumho

Szerokość

Profil

Średnica

Opony letnie Kumho o producenie

Producent opon letnich Kumho miał stosunkowo skromne początki. Firma powstała w roku 1960 jako Samyang Tire, a nazwa Kumho wzięła swój początek 18 lat później. Początkowo, pierwsza fabryka producenta Kumho, znajdująca się w Yangdong, była w stanie produkować jedynie 20 opon letnich dziennie.

Dziś producenci opon letnich z Azji zyskują coraz większą popularność na rynku oponiarskim. Kumho do produkcji opon letnich zatrudnia już ponad 5000 pracowników, a swoje centra produkcyjne i technologiczne posiada na terenie całego globu.

Ogumienie na lato Kumho zdobyło już wiele pozytywnych opinii kierowców. Letnie opony producenta cenione są przede wszystkim za korzystną cenę i konstrukcję, która sprawdza się w zróżnicowanych warunkach na drodze.

Letnie opony Kumho w testach

Opony letnie koreańskiego producenta regularnie przechodzą testy opon, w których sprawdzane są ich parametry i zachowanie w różnych warunkach.

Flagowe modele opon letnich Kumho regularnie biorą udział w niezależnych testach. Warto przeanalizować chociażby model ogumienia na lato Kumho Ecsta PS71. W 2021 roku model opon letnich Kumho zajął 3. miejsce w teście opon ADAC. Zaledwie rok wcześniej biorąc udział w testach ogumienia ÖAMTC oraz TCS, został uhonorowany notą „polecanej” przez organy testujące.

Niezależne testy są najbardziej obiektywnym potwierdzeniem jakości, jaką przedstawiają opony letnie Kumho.

Opony letnie Kumho dla kogo są?

Koreański producent posiada szeroką gamę opon letnich do wyboru, z seriami Ecsta, Solus i Ecowing na czele. W ofercie Kumho znajdują się opony letnie do niemal każdego wariantu samochodów osobowych, 4x4 i aut dostawczych w przystępnej cenie.

Warto wspomnieć, że ogumienie letnie z Korei zdobyło też uznanie producentów samochodów. Za pierwsze ogumienie do swoich aut, opony letnie Kumho wybierały już takie marki jak Mercedes, Hyundai, Kia, Opel czy SsangYong.

Jeśli poszukujesz poczucia bezpieczeństwa i stabilności na suchej i mokrej nawierzchni, które nie będą dużym obciążeniem dla portfela, dobrze trafiłeś. Już teraz wybierz opony letnie Kumho i dopasuj je do swojego samochodu!

Najwyżej oceniane letnie opony Kumho

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.